Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Két próbálkozás közt mekkora...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két próbálkozás közt mekkora szünetet kell hagyni ha nem ugyanannál próbálkozok újra?

Figyelt kérdés

Érthetőbben:szóval nagyon bele vagyok esve 2 lányba.Azt nem tudom hogy szerelmes vagyok beléjük(sokak szerint egyszerre nem lehet valaki 2be),vagy csak rájuk vagyok izgulva(végsősoron szerintem vannak még itt egy páran akik olyanokkal is együtt voltak akikbe nem voltak szerelmesek).

Node tényleg rátérve.Ez a két lány ismeri egymást és gondoltam bepróbálkoznék egyiknél,és ha visszautasít amaz akkor utána a másiknál.Azt szeretném elkerülni hogy ne higgyék azt hogy nekem tök mindegy milen lyukat kapok csak kapjak.Tehát az egyik lány felé történő esetleges sikertelenséget követően mennyi idő után próbálkozzak be a másik lánynál hogy ne vegye ki magát a dolog túl komolytalanul?


2011. márc. 12. 23:27
 1/6 anonim ***** válasza:
ha a két lány nem ismeri egymást akkor mind1 ha ismerik egymást és beszélgetnek is akkor várjál legalább 1 hónapot
2011. márc. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Remélem nem jön össze ez a szánalmas taktikázásod.
2011. márc. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
miért reméled a kudarcomat?ez valami játékszabály hogy egy dobása van mindenkinek aztán irány az anyakönyvvezető vagy a papnevelde?
2011. márc. 12. 23:34
 4/6 anonim ***** válasza:
Csinalj inkabb egy hármas kalandot ebböl:D
2011. márc. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csakis azért, mert nem vagy őszinte, hülye játszmákkal akarod elnyerni a csajokat. Ezért.
2011. márc. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

hogyhogy nem vagyok őszinte?tetszenek nekem?igen tetszenek.

de tényleg hogy érted hogy nem vagyok őszinte?tán hogy nem is akarok igazán velük lenni csak túl sok szabadidőm van?mégis kit tudnék becsapni?

2011. márc. 12. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!