Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintek alapból sok ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintek alapból sok ez a korkülönbség?

Figyelt kérdés
32/L, 22/F.
2011. márc. 12. 16:00
 1/8 anonim ***** válasza:
45%

Kedves Kérdező!

Nekem 15 évesen volt viszonyom egy 42 éves férfivel. Nem bántam meg ezt a viszonyt. Eszméletlen jó volt vele. Élveztem, hogy tapasztaltabb.

A köztetek lévő korkülönbség egyáltalán nem sok.

Üdv.: 16/L

2011. márc. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

az már "durva", már ne is haragudj...

de itt a nő az idősebb.

2011. márc. 12. 16:07
 3/8 anonim ***** válasza:
A kérdező anya-komplexusos, az első válaszoló pedig apa-komplexusos. Semmiképp sem természetes egyik "állapot" sem.
2011. márc. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

ember, 10 év!

nem 27... ne hasonlítsuk már össze a kettőt...

2011. márc. 12. 16:07
 5/8 anonim ***** válasza:
Cimbi nem sok,csak sok nő 33 évesen már férjnél,van ,vagy aki nincs az meg az úton halad ,hogy komoly partnere legyen,szerintem szar érzés másodiknak lenne sorban,mert egy biztos alapért nem fog a nő eldobni egy jó kalandot,én is agyalok ezen nekem is tetszik egy 30 körüli nő,de hideg fejjel mindig arra a következtetésre jutok,hogy én csak egy kaland lennék neki,úgy ahogyan Te is:(
2011. márc. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

de az van, hogy igaz még randink nem volt, de egy tanfolyam miatt gyakran találkozunk, és akkor tök jól elbeszélgetünk.


biztosan tudom, hogy már szeptember óta nincs komoly kapcsolata, de azt mondta nyár óta van egy srác akivel találkozgatnak, és belészeretett, pedig alig látja és messze is lakik...

szóval szerintem van esélyem.

2011. márc. 12. 16:17
 7/8 anonim ***** válasza:

Neked miért kell egy elnyűtt, kiégett nő?

Egyébként nincsen apakomplexusom. Csak hatalmas vonzalom ébredt bennem a férfi iránt, amit nem tudtam lekűzdeni, pedig eleinte próbáltam. Szerencsére ez a vonzalom kölcsönös volt, de én kezdeményeztem. Fél évig volt viszonyunk, ami elsősorban a szexről szólt, de egyikőnk sem várt többet ettől a kapcsolattól. Főleg, hogy ő nős volt. Viszont nem bántam meg. Fergetegeseket szexeltünk.

2011. márc. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

nem kiégett ő, nagyon életerős, helyes, és mosolygós.

szex terén nem tudom, de az most nem is érdekel.


a fene vigye el hogy én nem találok ilyen khm, nagyonkönnyen kapható, és csak arra kellő lányokat?! :D

2011. márc. 12. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!