Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez most pontosan mit jelent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most pontosan mit jelent egy nőtől?

Figyelt kérdés

A dolog prikantériája, amikor ismerkedem egy lánnyal (többször kaptam már ilyen megjegyzést) azt hiszik:

Egy lókötő, megfekteti a lányokat, rosszfius srác vagyok.


Majd mikor jobban megismernek rájönnek, egyáltalán nem erőltetem a sex-et, mert én is úgy vagyok vele, jobb szeretem elsőnek megismerni valamilyen szinten az illetőt.

Majd kapom tőlük: "hát ők nagyot csalódtak bennem, pozitív irányba" mást gondoltak rólam, hogy olyan vagyok mint a ""többi"" pasi.


A hetekben megismerkedtem egy lánnyal többször lett volna alkalmam lefeküdni vele (úgy értem hagyta volna) de én vártam még. Miután megtörtént, tőle is ezt a "megjegyzést" kaptam:)


Azért kérdem mindezt, mert azon is gondolkoztam azért vonzódtak ennyire hozzám, mert ők olyannak láttak, aztán kiderül abszolút nem olyan vagyok mint amilyennek ők gondoltak.


25/F

Szerintetek?


2011. márc. 12. 10:03
1 2
 1/11 JulesM111 ***** válasza:
0%
Szerintem a csajszi egy jót akart dugni a hírneved miatt, de te tököltél sokáig, hogy betold neki a lompost, és azt is szarul csináltad, szegény csajszi csalódott...
2011. márc. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Értem, de ha ez így van miért keres feltünően többször azótta?...:)
2011. márc. 12. 10:21
 3/11 anonim ***** válasza:

A lányok szeretik a rossz fiúkat ez tény. De valamit kifelejtettél.:) Össze is jössz a lányokkal, vagy sem?:) Hosszú távon ugyanis már kevésbé jó egy lekezelő rossz fiú. Kalandnak, flörtnek tökéletes, de párkapcsolatra alkalmatlanok.De ettől függetlenül nyilván jó dolog pozitív visszajelzéseket kapni!:)

18/L

2011. márc. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
párom is iylen volt anno, ma már férjem, kis rosszfiús, vagyány, beszólogatós, macsó... első látásra, aztán ahogy összejöttünk, meg kezdett vmi kialakulni láttam, és rájöttem, h tényleg csak első látásra iylen, mert amúgy egy rendes, jófej, kedves, néha romantikus, gyengéd... amire minden nő vágyik :) elsőre minden csaj egy vagány rosszfiút akar, de ahogy írták már ilyennel nem lehet kapcsolat, mert szédíti a csajokat. ha téged elsőnek hisznek annak, és közben egy fian, kedves... pasi vagy,akkor "nyert" ügyed van ha ügyesen csinálod a dolgokat. nehogy átválts nyalizó papucsba mert az szörnyű!!!!!
2011. márc. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

84%-os!


Számodra ki a nyalizós papucs? Hogy tudnád leírni a tulajdonságokat amik számodra azt a benyomást keltik, hogy a srác egy nyalizós papucs? Egyáltalán hogy nyalizik?


Bocs kérdező az offért..csak érdekel!

2011. márc. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nyalizós papucs: pl mindíg mindenhova el akar kísérni, bármi van ott van mellettem és egy szabad percem nincs nélküle mert ő szeret velem lenni, és velem akarja tölteni minden percét.kinyalja a seggem ,nem csak heti 1X hanem állandóan.ha ledőlök tvzni,egyből betakar, és kérdezgei nem szeretnék e enni, inni, vmit...ha megyünk vhova scak az a jó amit én szeretnék, és csak oda, nincsenek saját ötletei, mindíg engem kérdez mi legyen? hova? mit együnk? kivel?... ezt egy ideig fel lehet fogni kedvesség, és figyelmesség ként is, de viszont kb1-2 hónapnál tovább nem mehet ez így, mert a nők többsége szereti ha irányítják, ha van önálló ötlet, megbeszélni h én ide szeretnék és ezt te oda és azt, akkor féluton talizunk...nem mindíg együtt...
2011. márc. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nem tudom most ezt Tőlem kérdezted-e, de szerintem akkor van gond, mikor az emberekben megjelenik egy félelem. Félelem attól hogy elveszíti a másikat, emiatt rákattan a dolgokra, és úgy viselkedik amivel már a ló tul oldalára esik átt.

Ekkor kezd el valaki papucsá válni szerintem. (ami az önbizalom hiányra is "akár" visszavezethető)

2011. márc. 12. 12:32
 8/11 A kérdező kommentje:
Hmm most olvasom hogy nem Tőlem kérdezted:D no de, én is válaszoltam egy alternatívát:)
2011. márc. 12. 12:33
 9/11 A kérdező kommentje:

Kedves "utolsó" válaszoltó. Van benne igazság amit leirtál...

Egy kapcsolatban merjük kimondani véleményünket önálló emberként,.. saját "énünket" tegyük egy kapcsolatba, és ne úgy viselkedjünk a másikkal mintha az nem tudna megélni nélkülünk.

2011. márc. 12. 12:36
 10/11 anonim ***** válasza:
azért látok bele a dologba mert taliztam már ilyennel :S elsőre egy normális, poénos, jófej csávó, aztán 1 szabad percem nem volt ,levegőt nem tudtam venni mert is helyettem akart... h nekem ne keljen :S hát kössz :S
2011. márc. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!