Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit csináljak?

Figyelt kérdés
10.-es fiú vagyok, van egy lány, aki alattam van 1 évvel, és mostanában észrevettem, hogy párszor mintha összeakadna a tekintetünk, igazából nem tudom engem néz-e de nekem nagyon úgy tűnt, és gondoltam, odamennék hozzá, megismerhetném, de, nem látom sokszor, csak 1-2 alkalommal, vagy büfében barátnőivel, vagy terem előtt, az o társaival, nos így nekem nem jó, ha többen is ott vannak, gondoltam, na most hosszú hétvége, bejelölném facebookon, beszélgetnék vele, max msn, bár ez szerintem elég gáz lenne, de nem tudok mást módszert arra hogy beszélgetésbe kerüljek vele, szerintetek?
2011. márc. 11. 21:01
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem fészbukon nyugodtan jelöld be,aztán irj neki chaten,vagy lájkold a képeit,esetleg komit is írj,és ezután irj rá chaten,és ha érzed hogy érdeklődik feléd,akkor kérd el az msn címét;)
2011. márc. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a féjszbukos jó, írj neki vmit egy képhez! mert ha bejössz neki te is akkor úgyis válaszol vmit rá... és már kész is a kommunikáció!
2011. márc. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 busdriver ***** válasza:
Oda kell hozzá menni, és beszélgetni kell vele.
2011. márc. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!