Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol keressek? Adjatok tippet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol keressek? Adjatok tippet, tényleg ilyen nehéz ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok.A helyzet az,hogy egyszerűen nem sikerül magamnak párt találnom.22 éves vagyok,talpraesett,rendes aranyos srác,"jó"egzisztenciával,külső oké,bár vékony vagyok,de a stílusom jó.A munkám miatt inkább középkorúakkal és idősekkel találkozom.A baráti társaságom is inkább 25-30 körüli.A netes társkeresők nem jöttek be,a bulikban való csajozáshoz pedig általában-túl jól érzem magam.Eddig 1 komolyabb kapcsolatom volt,de annak már 1,5 éve.Azóta egyszerűen nem találkoztam olyan lánnyal akit megakartam volna ismerni.-mindegyik idióta,beteg luvnya volt,és ez nagyon elszomorító.Tudtok Bp.környékén ajánlani helyeket,ahol tényleg értelmes,aranyos,csinos lányokkal lehet ismerkedni??

Előre is köszönöm a válaszaitokat:)


2011. márc. 11. 00:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hely az van rengeteg(utca,bevásárlóközpont,plázák-tele van hosstesekkel őket meg azért fizetik hogy veled kedvesek legyenek,könnyű velük szóba elegyedni,és ott vannak még a kocsmák,Disco-csak akkor ajánlom ha jól táncolsz,a legjobb nők bent vannak a tánctéren,direkt azért hogy ne hallják mit mond nekik a sok lúzer,itt inkább a testeddel kell kommunikálni).Nem ismerlek,nem is szeretnélek bántani,de szerintem veled van a baj,változtass a viselkedéseden és változni fog a visszajelzés!Tedd fel magadnak a kérdést?Hány nőt szólítottam meg ma vagy a héten?Bármennyi is legyen az jövőhéten szorozd meg 2-vel.Ezt a következő héten megint 2-vel stb.Hajrá!Fel a fejjel!
2011. márc. 11. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha gond van azzal is hogy mit mondj akkor íme 1-2példa:

1.Szia!Kib@szott szexinek talállak,és megakarlak ismerni(mosoly)

Én vagyok a xy(bemutatkozol)


2Bármit megkérdezhetsz tőlük,például szükséged lenne 1női véleményre,a barátaid szerint neked jól állna a szőke haj,de kíváncsi vagy 1női véleményre!Szerinte?

xy vagyok...


3.Akár azt is megkérdezheted hogy miért van az hogy a férfiak nem merik megszólítani a legszebb nőket?A barátaiddal pont erről vitatkoztatok de te kíváncsi vagy 1női véleményre?

(ezzel te pont azt jelzed burkoltan hogy te tökös gyerek vagy)stb

Szóval szinte bármit megkérdezhetsz,bárkitől,bármilyen helyen,csak nem kell feladni ha az első pár csajnál nem jön össze,de az is lehet elsőre össze jön,én ezt nem tudhatom.De ha visszautasít attól még ugyanolyan értékes maradsz,viszont ha megd.god sem leszel még értékesebb,akkor meg mi veszteni valód van?Hajrá!Irány a terep!

2011. márc. 11. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Na,te itt ribancot keresel,vagy társat,nem mindegy!Társkeresőt válaszd,vagy menjél plázázni,moziba ilyesmi,ott vannak :)
2011. márc. 11. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én a társkeresőkre voksolok. Nekem bejöttek.

22N

2011. márc. 11. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sajnálom hogy ezt mondom de a netes társkeresés mára zsákutcává vált. Az ötlet jó volt csak kisiklott valahol útközben.
2011. márc. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Húú, szegény kérdező, jó sok értelmes választ kapott. :S

Valószínű az első barátnőd is fennakadt ezen a "szűrőn", és biztos mondták már, hogy tedd lentebb a lécet, ezt anno én is megkaptam, de makacs voltam, és így 19 évesen találtam meg az első barátomat, aki jó ember, jószívű, jól néz ki, helyes, intelligens, jól művelt, kedves, figyelmes és humoros, de a legfontosabb hogy szeret és hűséges. Na a lényeg, hogy hidd el lányban is van ilyen, több mint gondolnád. Ezt szerintem már pár mondat után le lehet szűrni, ehhez viszont ismerkedni kell...Nem azt mondom, hogy külső alapján ítélj, de a gesztusnyelv, a nonverbális jelzések és az öltözködés is sokmindent elárul az emberről, főleg lányok esetében (mennyire magamutogató, visszafogott, stb.) És ha a szolid, de csini stílus mellé még jóindulatúan mosolyog, szépen beszél és kedves, akkor hajrá, szabad a pálya.

Én nem vagyok ismerős Pesten, annyit tudnék tanácsolni, hogy mégis csak járt el szórakozni, mi is egy diszkóban ismerkedtünk meg a barátommal, pedig régi vágásúak vagyunk mindketten. Járj el minél többet, és szerintem is érdemes lenne folytatni a társkeresőzést. Ott célirányosabban tudsz keresni.

Hajrá;) Legyél nyitott!

19/l

2011. márc. 13. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na igen a tied sokkal értelmesebb mint a többi...:D:D
2011. márc. 13. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!