Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ti mit tennétek/gondolná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti mit tennétek/gondolnátok?

Figyelt kérdés

Szakítottatok a lánnyal de szereted.A lány is szeret.

Most nem akarod folytatni,mert nem állsz készen rá,de nincs kizárva az újrakezdés lehetősége.

A lánnyal jól elbeszélgettek élőben is,neten is,minden nap keresitek egymás társaságát,hol ő,hol te.

Ha a lány eltűnik szó nélkül,mi játszódna le bennetek?Semmi életjel,nem tudnátok róla semmit 2 hétig.

Bennetek lenne a hiányérzet,hogy vajon mit csinál,hol lehet,kivel van,miért nincs fennt?Máshogy látnátok a dolgokat,ha érzékelitek,hogy "nincs",hogy bár ezt meg ezt tettem volna,bár máshogy cselekedtem volna,és újra kontaktba kerültök vele,mit éreznétek?

Mert egy barátnőm visszautasíthatatlan ajnálott tett,2 hét nyaralás,és szó nélkül elmennék vele,csak félek,hogy hiába szeret,azt hiszi,hogy vége,ennyi,és tovább lép.

Én lány létemre biztos gondolkodnék,és máshogy viselkednék vele ezek után.De érdekel a többiek véleménye is.

25L


2011. márc. 11. 00:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Figyu, én fél órája emésztem az irásod, de lővésem sincs mi a kérdés.

Kiváncsian várom más érti e.

2011. márc. 11. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Voltam már valami hasonló szituban,de én nem kuncsorogtam minden nap a neten a nő után.

Egy hónap után át mentem hozzájuk,megnéztem mi a helyzet,kajáltam egyet,utána elmondtam neki mit érzek,jövő héten hasonló látogatást tettem-addig se telefon,se net-,pár nap múlva meg vissza költözött a csajom.

Az ilyen agyhúzó játszámákat,mint amit te csinálsz én nem bírom és nem is játszom.

Ha kell neked a pali,akkor találkozzatok személyesen és beszéljétek meg,ha meg nem kell akkor mit kell itt szenvedni?

2011. márc. 11. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha te szereted,és ő is szeret nincs mit kérdezned
2011. márc. 11. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
és miért mennél el szó nélkül? Ha akarna sem tudna két hét alatt továbblépni, ha egyszer szeret téged. Ha mégis továbblép, akkor felesleges miatta aggódni, mert nem szeretett eléggé, és akkor meg sem érdemelt téged :) Ennyi.
2011. márc. 11. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!