Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 7 év sok lehet közöttünk így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

7 év sok lehet közöttünk így?

Figyelt kérdés

23 éves lány vagyok, többedszerre randizom egy 30 éves férfival. Úgy érzem, komolyan érdeklem őt, és kapcsolatot szeretne.


De ha belegondolok, hogy ő szinte kiforrott felnőtt ember, én pedig valahol a felnőtt kor küszöbén vagyok, elgondolkozom.


Bár őt ez valószínű nem zavarja, különben gondolom, nem találkozgatna velem.


Arra gondolok, hogy most fogom az iskolát befejezni, előttem a munkavállás, amiben meg kell találnom a helyem, és még változnak a baráti kapcsolataim, változik az identitásom is.


Neki viszont ezekben a dolgokban már teljesen stabil az élete, meg van a helye a világban.


Ez gond lehet, vagy ennyi idősen 7 éven már nem múlik semmi?


30 éves férfiak, ti választanátok párotoknak egy 23 éves lányt?


2011. márc. 10. 22:47
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Egyáltalán nem sok!!! 23-40 se lenne sok!
2011. márc. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Én még idősebbet választottam és sok-sok éve együtt vagyunk boldogan.
2011. márc. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
az nem sok de az hogy valaki 15 éves mint én és 22 évessel jár az igen. én szeretem azt a lányt csak ő nagyon éretnek akar látszani pedig szerintem igen is az már a kapcsolatai nélkül ami 1-2 hónaposak.
2011. márc. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%

Én 24 vagyok, a barátom 3 hét múlva 31 lesz, szóval köztünk is 7 év van.

Ő az első barátom, akivel igazán azt érzem, hogy megtaláltam a helyem.

Én amúgy is elég szeleburdi vagyok és még nem nőttem fel teljesen, ezért nagyon jó, hogy neki (szerintem a kora miatt) van hozzám türelme és tolerálja a dolgaimat. :)

Úgyhogy nem, nem sok :).

Amúgy a szüleim között meg 12 év van, lassan 25 éves házasok :).

L/24

2011. márc. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 gyaszmadar ***** válasza:
49%
rengeteg!! Hűlye vagy ha le kötöd magad egy olyan vén faszal nem is egy korosztály vagytok! Egy idő után rá jönnél hogy nincs is közös témátok amiről tudnátok beszélgetni
2011. márc. 11. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem sok.nálunk is van korkülömbség.én 27 éves nő vagyok,a barátom pedig 21 éves.és nekem van egy gyerekem is.és mégis minden rendben van a kapcsolatunkal.
2011. márc. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!