Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ír rám, ha egyszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ír rám, ha egyszer elhagyott?

Figyelt kérdés
egy hónapja szakitott, mert már nem szeret, azt mondta, már néhanyszor írtunk, de most egggyre gyakrabban, megkérdezi, hogy vagyok, mi ujsag van... ilyesmi. Nem értem, miert csinalja?
2011. márc. 10. 21:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
mert szeret még téged, csak megzavarodott, és azért szakított.)
2011. márc. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mert a nok szeretik kielvezni hogyha valakinek hatassal vannak az erzelmeire. Goreny jatek, ne foglalkozz vele. Ignore spam.
2011. márc. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Mert a nok szeretik kielvezni hogyha valakinek hatassal vannak az erzelmeire. Goreny jatek, ne foglalkozz vele. Ignore spam.



Honnan tudod hogy nő???????

2011. márc. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Amúgy még szerintem biztos szeret és megbánta amit csinált!
2011. márc. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Akármit is csinál ,ne foglakozz vele!!!

Ha visszafogadod akkor papucs leszel!

Üdv!

2011. márc. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát nehéz helyzet. Ha normálisabb a lány akkor esetleg meg lehet próbálni. De az ilyen nagyszájú, bulizós pics*kat jobb ha elfelejted.
2011. márc. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
HONNAN A FRANCBÓL TUDJA MINDENKI ENNYIRE BIZTOSSAN HOGY NŐRŐL VAN SZÓ?CSAK ÚGY KÉRDEM,MER MINDENKI NŐKÉNT ÁLLITJA BE,DE LEHET HOGY KÖZBEN MEG FÉRFI!NA MINDEGY CSAK SZÓLTAM!
2011. márc. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
mert szexhiánya van és te jutottál eszébe mint potenciális jelölt.
2011. márc. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem evidens, hogy nő...Én még egy exbarátnőmnek nem mondtam szakitas után, hogy: Azért maradjunk barátok! Ez a legnagyobb görénység és semmi értelme...Megvolt az esélye, hogy az életem része legyen, eldobta ezt a lehetőséget(mert általában mindig a nő kavarta a kakit), akkor meg mi a fenének akar bármit is tudni rólam??? Hogy legyen kinek elmesélje kivel fekszik össze ujabban? Ignor. Spam. Hiváselutasitás, ahogy azt már előrébb is mondták!
2011. márc. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
a kérdezo a csaj, és pasirol van szó, h tiszta legyen a helyzet
2011. márc. 10. 21:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!