Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Direkt akar kicseszni velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Direkt akar kicseszni velem a barátom családja? Miért nekik hisz a barátom?

Figyelt kérdés

A barátom kórházba került, és mivel a családjának nincs kocsija, felajánlottuk, hogy mi haza hozzuk (autóval). A barátom anyukája fel hívott, hogy mehetünk érte, és el is mentünk. Utólag derült ki, hogy az anyukája is jönni akart velünk, és azt hitte h útközben felvesszük, és azt mondta a barátomnak, hogy ezt nekem is mondta a telóban, DE én nem hallottam, hogy mondta volna, és a bnőm ott ült mellettem, hallotta az egész telefonálást, és Ő sem hallotta! A barátom anyukája viszont mégis azt állítja a barátomnak, hogy szólt nekem, és a barátom bátjya is azt állítja, hogy ő is hallotta! Elég gáz szitu, főleg, hogy a barátom nekik hisz. Úgy tudom, hogy a barátom családja nem bír engem, merthogy a barátom teljesen belém zúgott, és belehalna, ha szakítanék (nem fogok!), és nem akarják, h ennyire elkötelezze magát. Talán ezért mondták a barátomnak ezt, hogy rosszul állítsanak be? Most nem azért, de hallottuk volna, ha ketten is ott ülünk a teló mellett... A barátom mégis a családjának hisz, és az eset óta már többször is felhozta, egyszer már majdnem el is bőgtem magam.:( Mit csináljak? Próbáltam megbeszélni a barátommal, de nem hisz nekem, azt hiszi, h én vagyok a hülye. Az anyja csak a hátam mögött mondja (a barátomnak), nekem még egyszer sem említette meg, h valami baja lenne velem, és ezt az incidenst se mondta... Mit csináljak? Nagyon rosszul esik, főleg, hogy többször is szóba hozza a barátom.

18/L


2011. márc. 10. 20:58
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Ha tényleg el akarna súlyosbodni a helyzet, akkor úgyis megmondom a barátomnak, hogy ez nem így megy. Ezt még nem tartom szakítási oknak, és szerintem nem is lesz olyan ok, ami szakítással járna.
2011. márc. 10. 22:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!