Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érezhet Ő irántam?

Figyelt kérdés
Nos pár éve húzódik az egész, mindig megtalál engem, mindig van vkije, mégis megtalál, hogy talizzunk és egyebek...közbe lepróbál beszélni magáról,meg hogy soha nem akarna engem megbántani,hogy én tudom hogy ő milyen. Én nem keresem őt sose, ő engem viszont időről időre. De ha utána ezt mondja, nem értem miért keres engem:(
2011. márc. 10. 18:41
 1/5 A kérdező kommentje:
ja és L/19
2011. márc. 10. 18:41
 2/5 Norb66 ***** válasza:
Az a helyet, hogy ezt még ő sem tudja, azért viselkedik így. Szeretne téged, de valamire viszont nem hajlik, lehet nem szeretne komoly kapcsolatot.
2011. márc. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Valószínű tetszel neki, és kíván, mint nőt. De komolyabban nem szeretne elköteleződni.

A másik alternatíva, hogy tetszel neki, és nagyon türelmes, és így akar megszerezni téged, hogy újból és újból bepróbálkozik, és féltékennyé tenni a többi barátnőjével.

nem tudom melyik leírás jellemzi jobban a srácot, más hirtelen nem jut eszembe

18/L

2011. márc. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Akármit is akar az az illető,vigyázz és ne hagyd magad kihasználni.Kapcsolat is lehet még ebből akár,kitudja....sosem tudhatod hol találod meg az igazi szerelmet...és ki lesz az..lehet ő lesz...vagy ő egy nagy csalódás lesz csak....fiatal vagy még....élj!!!
2011. márc. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat:):)
2011. márc. 15. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!