Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez miért van? Nem szerethet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért van? Nem szerethet még eléggé?

Figyelt kérdés

A párommal két hónapja vagyok együtt. Én 23, ő 25 éves. Eddig szépen alakul a kapcsolatunk.

Sajnos pár napja a párom nagypapája meghalt, akit nagyon szeretett, kötődött hozzá. Magába fordult, a társaságomat nem nagyon kereste, beszélgetni nem nagyon volt kedve velem.

Én ezt megértettem.

Viszont az fáj a legjobban nekem, hogy a barátaival a hétvégén el fog menni bulizni, néveste lesz. És ugy érzem hogy a barátai fontosabbak neki, inkább velük megy el bulizni. Már egy hete nem találkoztunk és inkább a barátokkal megy.Most lesz a hosszú hétvége is és akkor haza fog menni a szülővárosába a szüleihez. Pedig szerettem volna ha velem tölti, hiszen igy is nem sokat tudunk találkozni a távolság miatt, hetente egyszer, kétszer.

Bár megbeszéltük, hogy következö héten találkozni fogunk.

De a barátaival több időt tölt és ők fontosabbak neki mint én.

Ez miért van hogy inkább velük megy el és nem velem akar lenni?

Nem szerethet még eléggé?


2011. márc. 10. 09:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem igazán kötőthet hozzád, azok alapján amit leírsz. Nem vagy neki a legfontosabb, nem érzi azt, hogy te vagy a támasza, a "bartája". Ez nem a te hibád, egyszerűen sztem nem érzi azt a lila ködöt amit ilyenkor szoktak érezni a kapcsolatban, és érzi azt, hogy nem te vagy az igazi. Sztem. Bár lehet tévedek. 23L
2011. márc. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

az enyém is ilyen.

amikor már 2 hete nem találkoztunk, és már kb betegesen vártam, hogy na akkor a 3. hétvégén elhív valahova, bejelentette, hogy ő hazamegy.

19/L

2011. márc. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
az nem kapcsolat,ahol a felek 1hétig nem találkoznak és még a rákövetkezőre sem.(az egyetlen kivétel ha külföldre megy dolgozni és nem szórakázni)...
2011. márc. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!