Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 vagyok, de idősebbnek nézek ki a koromnál és általában 21 fölötti fiúk tetszenek. Van egy akiről úgy érzem töikéletes lenne de van barátnője pedig ő is kedvel engem de gát a korkülömbség. Mit tegyek ezek ellen?

Figyelt kérdés
mielőt modanátok h ha fontosak vagyunk egymásnak akkor ne érdekeljen minket a korkülönbség blabla, ez ne légyszi.
2009. febr. 19. 19:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha van barátnője, hagyd a fenébe ne csábítgasd. Gondold el, hogyha összejönnétek, és bejönne a képbe egy másik lány... Minimum megőrülnéla féltékenységtől, és ő lehet, hogy ilyen könnyen kapható fajta.
2009. febr. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%
Az én barátomra is rászállt egy ilyen kis p...csa, de nem hagyta magát és mikor nekem elmondta a barátom megkerestem a csajt és olyat adtam neki h felszakadt a szemöldöke meg a szája. Én a helyedben elgondolkodnék ezen.
2009. febr. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
Én meg az utolsó válaszoló helyében elgondolkodnék a kulturált viselkedésről és a nem cigányoskodásról. Ez még fiúk között is gáz, nemhogy lányok közt. Attól függetlenül tényleg hagyd, ha barátnője van. Így tisztességes.
2009. febr. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%

Igaza van a második válaszolónak!

Ne beszélj kultúrált viselkedésről,mert az azt jelenti, hogy más pasiját nem csábítjuk el. Ez neked új?

Kedves kérdező! Nem csodálkoznék, ha a kiválasztottad barátnője jól elkalapálna!

2009. febr. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
37%
ha végigolvasnál valamit és nem felszínesen olvasnál akkor tudnád értelmezni az utolsó mondatomat is... De tépjetek meg akit akartok, majd röhögök rajtatok, vicces látvány tud lenni:P
2009. febr. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%

A 20 év fölöttiek meg csak egy jó numerát akarnak egy ilyen kislánytól, mint te... Ezen se ártana elgondolkoznod...

Egy féreg vagy, ha úgy mászol rá, hogy barátnője van és az a srác meg ha enged neked, akkor egy szánalmas p*cs, aki csak a farka után megy és egy kislánnyal csalja meg a barátnőjét.

De ma már mindent szabad, mert az erkölcsnek lassan se híre, se hamva...

Köszike a lepontozást.

2009. febr. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

én azt nem értem, h miért az előző válaszokhoz igazítjátok a válaszaitokat? (tisztelet a kivételnek)

csak sok helyen tapasztaltam már ezt... stílusban is, véleményben is, folytathatnám...

Én meg azt mondom, h nem tudjuk a pontos részleteket. Nem tudjuk, h a kérdező és a srác között milyen kapcsolat van, h történt -e már kettejük közt vmi, vagy ez az egész csak plátói? azt sem tudjuk, h a srác csak kedves vele, mint ahogy illik is egy férfihoz, h kedves legyen a nőkkel, vagy régóta ismerik esetleg egymást, és csak mint barátjára tekint, vagy húgára (kérlek, Kérdező, ne sértődj meg ezen!)

A korkülönbséget meg talán nem is konkrétan erre a srácra írta, hanem úgy általánosságban, hiszen ezzel kezdte, 15 éves, de az idősebb srácok tetszenek neki (sztem a bátyám tök ideális lenne neked, mert ő meg határozottan a fiatalabbakra bukik :P)

Viszont azt mondom, amit kértél, h ne mondjunk: "ha fontosak vagytok..." Hidd el, fogsz találni olyan srácot,akivel jól érzed magad, és akit nem fog zavarni sem a korod, sem a kinézeted, sem a szemed színe, sem a ruháid mérete, és még sorolhatnám. Te magad fogod érdekelni. :)

Tenned pedig nem kell semmit, legalábbis sztem. Élj! És várj! :)

2009. febr. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha bejössz neki, érdekled Őt, úgyis elhagyja a barátnőjét. Ha meg nem és csak ígérget, akkor hagyd mert nem éri meg.


És az a "kemény" csaj aki egy másik lánynak felszakította a szemöldökét, büszke lehet magára :) Nőies egy húzás volt tényleg :) Ahelyett hogy simán leoltotta volna a csajt vadállat módon neki ment? Ez már nevetséges könyörgöm... A barátod is büszke lehet rád ;) Én is megverhettem volna már egy tucat csajt csak mert ráhajtott a pasimra, Magyarország kórházai már tele lennének ha mindet megvertem volna... Na mind1, tényleg csak gratulálni tudok ;)

2009. febr. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!