Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van annyi elhibázott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van annyi elhibázott párválasztási döntés?

Figyelt kérdés
Tudom hogy ez egy komplexebb téma, de a 25-35 közti elvált gyerekes anyukák száma már-már aggasztó. Biztos hogy felelősségteljesen döntöttek anno? S mit remélnek mostanság mikor azért a férfiak erős 60 százalékánál a más gyereke nem épp a pozitív serpenyőbe kerül a mérlegen.
2011. márc. 9. 13:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű a válasz. Nagyon sok fiatal nő nem az esze, hanem a nemi szerve alapján hoz döntést. Lehet, hogy ez sok nőnek nem fog tetszeni, de ez így van. Ha megnézed, rengeteg huszonéves nőnek csak a külsőségek számítanak, az nem, hogy milyen az a férfi.
2011. márc. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Szupermókus ***** válasza:
100%
Ezt manapság a rohanó világ, a kormányok által agyonnehezített megélhetés és sok sok tényező ráhatásának eredménye. Az a baj, hogy az élet dolgai mellett sok emberek nincs ideje már foglalkozni annyira az érzéseivel, belsőjével, mint egy kiegyensúlyozottabb világban. Mondják, hogy a próbák erősítik a kapcsolatot. Sajnos a mai "problémahalmazt" már nem egyszerűen dolgozza fel senki. Ekkor jönnek az egymásnak esések stb. Elhidegülnek az emberek egymástól. Amit írsz, az mindennek a következménye. A türelem, a megértés hiánya.
2011. márc. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Szupermókus ***** válasza:
A 13:22-es is mond valamit ... a legtöbb nő a külső alapján választ párt, nem pedig belső és érték alapján. A kigyúrt bunkó divatbúzák jobban tetszenek egy nőnek mint egy kedves, kissé magának való programozó.
2011. márc. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

túl fiatalon mennek férjhez és szülnek gyereket... sok ismerősöm, volt osztálytársaim 21-22 évesen már anyák és férjnél vannak. sztem ennyi idősen az ember még nem elég érett az ilyen döntésekhez. csak azt hiszi, hogy az! aztán eltelik pár év és jön a megbánás, válás stb...

22/L

2011. márc. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mert gyakran nem párválasztás, hanem párzóválasztás van!( A 20.....22 éves kor nem elhamarkodott a szülésre. A legalkalmasabb biológiailag! Azt meg lássuk be, hogy ez sokkal fontosabb szempont, mint az, hogy " még nem élte ki magát".
2011. márc. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem csak a nőkkel van a gond, hanem úgy a mai fiatalokkal. Én is az vagyok úgyhogy tudom ez furcsán hangozhat, de így látom: A szerelmet valami szimpátiával/első jó benyomással keveredett szexuális vonzalomra degradálják, és így mennek kapcsolatba. Találkozik egymással 2 fél, tetszenek egymásnak meg 1 hét alatt úgy tűnik, hogy bírják a másikat, és összejönnek. Azt hiszik ez a szerelem, holott valójában nem is ismerik igazán a másikat. Időt kéne adni a dolognak, hogy kialakuljon, persze nem éveket meg ilyenek, de szerintem minimum 1 hónap kel lahhoz, hogy valami "átfogóbb" képünk legyen a másikról, de úgy érzem még ennyi idő alatt is csak a jéghegy csúcsát látjuk. Nem kell elsietni, nem kell mindenkibe a potenciális partnerjelöltet látni, mert akkor nem az illetőbe leszünk szerelmesek, hanem abba a valakibe, akit belelátunk. Én szerintem ebben (is) gyökerezhet ez a probléma. Elég bonyolult meg szubjektív dolog ez. Sok olyan lánnyal találkoztam már, aki tetszett, meg úgy el is beszélgettünk, de tudtam, hogy ez semmi különös... mások meg ilyenek alapján jönnek össze. Eddig csak egy baránőm volt, akivel fél év 'barátság' után alakult ki a szerelem (ennyi idő után tudtunk találkozni), de Ő meg átvert, kihasznált, szóval Őt sem ismertem igazán... Óvatosnak kell lenni, kockázat nélkül nincs szerelem, viszont nem jó sem elsietni, sem pedig "túlnyújtani" az ismerkedést. A szerelem "magától" kialakul, ha megvannak a feltételek hozzá: összhang, megértés, kölcsönös vonzalom, bizalom, nem lehet erőltetni. Hát ennyi.

19(majdnem 20)/F

2011. márc. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A mai világ fertője. A nők könnyen befolyásolhatók(pl. média,izomtornyok által) Ilyen szempontból a régi világ jobb volt, mert tudták, hogy a nő alkalmatlan megfelelő párt választani, és inkább az apja jelölte ki neki.
2011. márc. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!