Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom és a szüleim szövetk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom és a szüleim szövetkeztek ellenem, vagy csak full paranoia?

Figyelt kérdés
Az s helyzet, hogy a kapcsolatunk a barátommal elég nehézkesen megy. Sokszor felhoztam már neki, hogy mi lenne ha én is azt csinálnám egy buliban, mint amit ő, vagy olyan helyre mennék, de mindig azt mondja, hogy nem tudja rólam elképzelni, mert nem ilyen vagyok szerinte. Pedig mielőtt összejöttünk volna, elég sokat mászkáltam ki a barátaimmal kocsmába, vagy koncertre. Amióta együtt vagyok a barátommal lényegesen kevesebbet látom a barátaimat, már már nem is lehet jó barátságoknak nevezni őket... Legfőbb ok ez, hogy a barátom nem szereti ha nélküle megyek el bulizni. De vele még nem voltam sehol. Egyszer sikerült nagy nehezen ledumálni vele, hogy oké mehetek egyedül, de akkor meg (micsoda véletlen) a szüleim nem engedtek el. És már nem először. Direkt akarnak nekem rosszat, vagy csak tényleg "véletlen"?
2011. márc. 9. 12:55
 1/4 A kérdező kommentje:
én 17, a párom 19
2011. márc. 9. 12:56
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem véletlen.
2011. márc. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is véletlen, bár ha eddig elengedtek (mert mondtad, hogy jártál el azelőtt) én megkérdezném a szüleidet, hogy akkor mostanában miért nem engednek.

A másik, hogy ne hagyd, hogy a barátod "kalitkában tartson", mert arra rámehet a kapcsolat (tapasztalat).

Ha ő eljárhat egyedül bulizni, akkor te is nyugodtan megteheted.

Főleg ha arra sem hajlandó, hogy veled tartson.

Akkor igy járt, te menj azért nyugodtan és ne érezd rosszul magad miatta.

L/24

2011. márc. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerinem alapvető dolgokon kéne elgondolkodnod. Mégis miaz, hogy ő nem enged téged bulizni? Ilyen nincs! Igenis, menj oda ahol jól érzed magad, élj, bulizz a barátaiddal, nélküle! Ő is ugyanezt teszi nélküled, szerintem ez alap. Ha emiatt valami konfliktusotok lenne, akkor meg felejtsd el, te nem a tulajdona vagy hanem a barátnője.... Amúgy szerintem is véletlen.
2011. márc. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!