Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kibír vajon 5 hónapos távoléte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kibír vajon 5 hónapos távolétet egy 4 éves párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Maximum egy hónapban egyszer tudna jönni hozzám,mert nagyon messze van!
2011. márc. 9. 12:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha igazi a kapcsolat akkor ki. Ez jó próbatétel.
2011. márc. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szia ez sok mindentől függ hány évesek vagytok milyen érettek,mennyire szeretitek egymást,milyen ember ő,és te!Ha ennyi ideje együtt vagytok,akkor biztos nagyon szeretitek egymást,de ezt csakis ti tudhatjátok!!Én 3 éve vagyok a párommal jövőre megy katonának és nagyon ritkán fogom látni 3 hónap lesz eleve a kiképzés de állok elébe ahogy nálatok is ha nagyon szeretitek egymást kibírja a kapcsolatotok ha nem akkor meg ugysem volt értelme!
2011. márc. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én 28 éves vagyok ő 26.Persze hogy szeretjüek egymást,akkor nem lennénk együtt,de az 5 hónap az elég sok,főleg úgy hogy szinte minden nap együtt voltunk eddig!
2011. márc. 9. 13:01
 4/6 anonim válasza:
Hát biztos hogy eleinte nagyon nehéz lesz, lehet majd azt mondjátok hogy nem birjátok így folytatni, de ha tényleg ennyire szeretitek egymást akkor rájöttök hogy ugysem birjátok ki egymás nélkül!Hidd el minél több idő telik majd el annál könnyeb lesz.
2011. márc. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez úgy történt velem,hogy kiment barátom,most már élet társam Német o.-ba...Egész nyarat ott töltötte, nagyon hiányzott sokat is sírtam,és ott a munkahelyén,sok stressz érte,engem meg itthon...És még telefonon is képesek voltunk össze vitázni, a feszültség miatt! De meg ebszéltük haza jött,mikor másodjára kiment...Még jobban fájt...És akkor egy sráccal megismerkedtem,és úgy elvoltunk... Közben tudtam,hogy Ő is bulizgat ott kint...Nem akartam többet,mégis már már kavargattunk egy bulin...Közben eszemnél voltam,hisz folyton azt hajtottam,h.nekem barátom van,és szeretem...Még neki is ezt mondtam folyton...Mégis smároltunk a buli végén,és bevallom nagyon hiányzott már,hogy valaki szeretgessen,át öleljen...Lehet e-miatt tettem meg...És én úgy gondolom a csók is meg csalás...El mondtam barátomnak,meg bocsájtott...Soha nem fog még egyszer elő fordulni,és azóta nem is megy ki külföldre,meg kértem,hogy maradjon itthon!Szóval a lényeg,hogy ez rajtatok múlik!
2011. márc. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ha ennyitől baj lesz, az nem komoly kapcsolat.
2011. márc. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!