Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vagyok ennyire féltékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ennyire féltékeny? Többi lent

Figyelt kérdés
Nincs okom a féltékenykedésre mert nem csalt meg, és nem is fog, már többször beszélgettünk erről. És nagyon szeretjük egymást, és én tudom is h nem csalna meg. De sokszor érzem azt h nem mond igazat, holott még nem volt rá példa. Velem van a baj?
2011. márc. 9. 12:18
1 2
 1/11 anonim válasza:
Szia :) a féltékenység csakis egyet jelenthet, hogy szerelmes vagy belé :)azért vagy féltékeny mert nem akarod elveszíteni!!én 3 éve vagyok együtt a barátommal soha nem csalt meg és tudom,hogy nemis tenné meg de még mindig nagyon féltékeny vagyok!!!ez természetes dolog!!Ha nem vagy benne biztos h igazat mond, akkor járj utána egyszerű :D derítsd ki h igazat mond vagy nem de ha értelmes inteligens emberről van szo(ne haragudj a kifejezésért) akkor egyszerűen leültök és megbeszélitek :D
2011. márc. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Igen, benned van a hiba.

Nincs elég önbizalmad, nem hiszed el, hogy szerethető vagy. TUDOD, hogy nem csalna meg, de igazából nem HISZED.

Olvass személyiségfejlesztő könyveket.

2011. márc. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Ez hülyeség nem benne van a hiba minden ép ember aki szeret valakit féltékeny fél a csalódástol mert ember!!!! ezzel együtt kell élni és kész elkell fogadni persze ha már tulzott féltékenységröl van szo, nem bizol meg benne akkor nincs értelme az egésznek.
2011. márc. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
tetszett ez a válsz, köszi :) Már többször is utána jártam hogy igazat mond-e amikor kételkedtem, és mindig igazat mondott. Szoktunk erről beszélni, és szerencsére nem zavarja egyáltalán ez, sőt örül neki. Csak mégis sokszor ilyenekre gondolok, és már engem zavar, de nem tudok magammal semmit csinálni. ez van :)
2011. márc. 9. 12:28
 5/11 anonim ***** válasza:

*a féltékenység csakis egyet jelenthet, hogy szerelmes vagy belé


Ez nem igaz. Szeretni negatív érzelmek nélkül is lehet.


*azért vagy féltékeny mert nem akarod elveszíteni!!


Lehet, hogy nem akarod, de a féltékenységgel pont hogy el fogod. Féltékenység = bizalmatlanság. Ha van okod bizalmatlannak lenni, azért fogod elveszíteni. Ha nincs okod bizalmatlannak lenni, de az vagy - akkor meg ezért.


*ez természetes dolog!!


Nem az.


*Ha nem vagy benne biztos h igazat mond, akkor járj utána egyszerű :D derítsd ki h igazat mond vagy nem de ha értelmes inteligens emberről van szo(ne haragudj a kifejezésért) akkor egyszerűen leültök és megbeszélitek :D


Aha... biztosan nagyon jól fog esni neki, hogy "kedvesem, szeretlek, de nem hittem neked, ezért nyomoztam utánad, de te olyan intelligens vagy, hogy ez biztosan nem zavar téged. Tök jó, hogy megbeszéltük, de én még mindig féltékeny vagyok, ezért legközelebb sem hiszek majd neked".

2011. márc. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Tiszta hülye vagy :D XDXDXD adott két értelmes ember leülnek és megtudják beszélni egymással a gondjukat nem magukba folytani azzal csak minél hamarabb vége lesz a kapcsolatuknak!!! ha valami bánt zavar téged félsz h elveszited nem magadba kell folytani és nem nem megbeszélni vele!! ha igazán szeret megérti az érzéseidet!!!! én meg a párom is nagyon féltékenyek vagyunk mert naponta 30 40 fiuvesz körül engem öt meg lány de nem attol félünk h megcsaljuk egymást!!!!! mert azt sosem tennénk!! igenis természetes dolog ha féltékeny vagy mondhatsz bármit ha te életedben nem voltál féltékeny akkor sosem voltál szerelmes!!! _:)
2011. márc. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A féltékenység az önbizalomhiányon kívül abból is fakadhat, ha magdból indulsz ki, hogy te mit tennél az ő helyében, ami megintcsak téged jellemez. Lehet, hogy te vagy egy csalfa típus? :)
2011. márc. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
köszi szépen én nagyon megvagyok elégedve magammal :) részben igazad van egyes embereknél lehetséges, hogy csak önbizalom hiány miatt féltékenyek, hogy elhagyja a párjuk valaki másért!!Viszont létezik egészséges féltékenység,és én erről beszélek,mert az ő esetében erről van szó,és én az ő kérdésére válasszoltam! :)
2011. márc. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

12:28-as mondja jól. A féltékenység forrása KIVÉTEL NÉLKÜL MINDIG, MINDEN ESETBEN a bizalmatlanság; őiránta, önmagad iránt, vagy mindkettő. Jó és tartós párkapcsolat pedig KIZÁRÓLAG bizalomra építhető. Amíg bizalmatlanság van, addig a párkapcsolat is veszélyben van.


NAGYON SÜRGŐSEN nézz magadba és NAGYON szedd ráncba magadat, ha nem akarsz NAGYON pofára esni.


Mindezt jótanácsként és segítő jelleggel mondom. A hangnem azért ilyen, hogy kellőképpen elmélyítse benned a tényállást. Bántani, sérteni természetesen nem akarlak, hiszen nincs rá okom. Legjobbakat!

2011. márc. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
12:40: NEM létezik, lásd fent. MINDEN féltékenység bizalmatlanság.
2011. márc. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!