Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jól látom, hogy a párkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól látom, hogy a párkapcsolatban élőknél a nők gyakran sokkal jobban rá vannak gerjedve a férfira, mint fordítva?

Figyelt kérdés

Amíg még külön vannak a felek, addig ugyebár a férfiak nyomulnak, a nők pedig váratják őket, kacérkodnak velük, míg végül; ha bejönnek nekik; végül megadják magukat és elkezdődik a párkapcsolat. Miután ez megtörtént, a következőt vettem észre: A férfiak mintha lehiggadnának. Megvan a biztos párkapcsolatuk, ami elfoglalja a helyét a többi kedvenc időtöltés melletz, lásd autók, labdarúgás, egyéb szabadidős hobby, pl. barkácsolás, horgászás, stb... Vagyis szépen beosztva mindegyikre szán egy adott időt.

Míg a nőknél a fordítottját látom: ők kezdetben nagyon tartózkodóak, ellenállóak, nagyon nehéz közel kerülni hozzájuk. Majd amikor végre sikerül őket meghódítani, átmennek az ellenkező végletbe. Nem csupán a szexhez jön meg a kedvük, hanem folyamatosan keresik a testi kontaktust. Így pl. sokkal gyakrabban láttam, hogy sétáló pároknál a lány markolászta a fiú hátsóját, mint fordítva, amikor leültek, a lány mászott rá a srácra folyamatosan, megállás nélkül bújt hozzá és így tovább.

Amikor nekem volt baránőm, nála is ezt vettem észre. Nagyon sokáig küzdeni kellett érte, de utána már ő volt az, aki pl. el se tudott úgy aludni, ha nem bújt hozzám, a keze pedig véletlenül mindig "odalent" landolt ilyenkor, még akkor is, amikor nem akartunk szeretkezni, csak szimplán jólesett neki.

Mi a magyarázata ennek?


2011. márc. 9. 10:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

igen ezt én is így látom. a barátom, amikor még nem voltunk együtt, nagyon figyelmes volt, nyomult, aztán összejöttünk, onnan kb egycsapásra megváltozott. már nem volt olyan figyelmes mint azelőtt, nem akart mindig mindenáron találkozni, sokszor ment el mindenfelé nélkülem. aztán ebből szakítás is lett, fél évig nem beszéltünk, most viszont egy jó 3 hónapja újra összejöttünk. amíg még csak beszélgettünk, figyelmes volt, mindig jönni akart velem mindenhova, összejöttünk, most meg heti 1x találkozunk, a többi napot a haverjaival tölti, míg én szinte betegesen várom mindig, hogy mikor hív el valahova, amikor meg együtt vagyunk, folyton ölelgetem, puszilgatom, igaz ő is, de még ő is megjegyezte hogy milyen sokat bújok hozzá.

nem értem, hogy ez miért van...

19/L

2011. márc. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi, ment a felfelé hüvelykujj.
2011. márc. 9. 10:22
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem így látom. Én nő vagyok, de én ugyan úgy vagyok gerjedve mint a kapcsolat elején. És a párom sem higgadt le. Egyik kapcsolatomban sem vettem észre ezt amit te írsz. Bár attól lehet, hogy így van, én nem sok párkapcsolatban élő ember ismerek.
2011. márc. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

ja, még annyit, hogy amikor szóba hozom, hogy úgy érzem (már) nem igazán törődik velem, akkor mindig őszintén megdöbben, hogy miért mondok én ilyet, amikor ez egyáltalán nem így van.

szóval igazából észre sem veszi...

első voltam

2011. márc. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én csak azt írtam, amit tapasztaltam. Megértem, hogy emberenként is változó.
2011. márc. 9. 10:28
 6/9 A kérdező kommentje:

Elsőnek:

Hidd el, attól még szeret ő téged. :)

2011. márc. 9. 10:29
 7/9 anonim ***** válasza:
Nálunk szerencsére nem:)A férjem ugyanúgy rajong értem,mint kezdetben,és viszont.
2011. márc. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nálunk ez csak félig igaz.

Ő ugyanolyan figyelmes maradt,mint amikor még csak udvarolt.Én meg jobban ragaszkodom hozzá,mint bármi máshoz.ű


23/L

2011. márc. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
valami igazság van ebben szerintem, és én sem tudom mi az oka... talán az, hogy mi lányok jobban igényelnénk a törődést mint egy fiú, én másra nem tudok gondolni:)
2011. márc. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!