Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt már veled ilyen?

Figyelt kérdés

2 éve lett vége egy kapcsolatomnak, azóta nem is volt senki az életemben. De a 2 év alatt végig szerettem volna valakit, nagyon vágyok még most is arra, hogy legyen kihez tartoznom. Most elég komolyan elkezdett valami alakulgatni, és teljesen elbizonytalanodtam. Bele gondoltam abba, hogy ha tényleg komolyra fordulnak a dolgok, akkor más lesz minden. Nem mehetek el csak úgy a barátnőimmel valahova, nem flörtölhetek senkivel stb. Szóval magam sem tudom mit akarok. Szeretnék egy normális kapcsolatot, de nem akarom a független életemet se feladni! Volt már valaki ilyen helyzetben? Szerintetek mi a helyesebb?

20/L


2011. márc. 8. 18:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nos, valamit valamiért, nem? Talán koncentrálj a kapcsolat pozitív oldalaira, ne arra, hogy mi minden rossz lesz benne, és hogy mennyi mindent nem lehet majd. Ne tedd tönkre már most.
2011. márc. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is kb hasonló a helyzetem. Véletlenül nem Te is Oroszlán vagy?:D Rájuk jellemző, hogy nem szeretik feladni a függetlenségüket.
2011. márc. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha feladásnak, áldozatnak érzed azt, hogy csak vele vagy (mármint testi kapcsolat szintjén), akkor nem vagy szerelmes.
2011. márc. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja és a barátnőidet nem kell elfelejtened, egy ártalmatlan flört sem a világ, bár egy friss kapcsolatnál azért elég fura.
2011. márc. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem gond még 20 évesen, hogy igy gondolkodsz. Majd eljön az idõ amikor màsképpen làtsz mindent.
2011. márc. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
most szórakozzad ki magad még pár évig, aztán utána úgy is megunod(jó esetben), és jöhet a komoly része!
2011. márc. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem, nem történt...

De nem értem, miért is ne barátnőzhetnél? Miért kellene feladnod a függetlenségedet ebben az értelemben?

Szerintem az a jó egy kapcsolatban, ha nincsenek összenőve, és külön is eljárnak szórakozni, moziba, beszélgetni stb. A flört az más, ha szereted a párodat úgyse lesz kedved komolyabb flörtbe belemenni, mert egyszerűen nem fog jól esni, majd meglátod.

2011. márc. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!