Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy fiú aki tetszik, de ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú aki tetszik, de ő észre sem vesz mit tegyek? 17/L

Figyelt kérdés
Már jó ideje ismerősöm facebookon,de még egyszer sem írt rám.Lehet,h nem mer v annyira nem érdeklem nem tudom.Már három fiút elküldtem akik járni akartak volna velem miatta.Rajta kívül senki más nem érdekel:/Kérlek segítsetek!
2011. márc. 8. 17:34
 1/9 anonim válasza:
személyesen nem ismered?
2011. márc. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ja ha nem írt rád a fészbúkon akkor hagyd, mert a fészbúk az isten, ha azon nem ír rád valaki, akkor ne is reménykedj.
2011. márc. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Te bazz, beszélgetsz te vele egyáltalán vagy csak messziről nyáladzol aztán igazán nem is ismered. Csak facebookos hűdeismerős?
2011. márc. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nagyom nehéz tényleg...:D (írj rá te ;))
2011. márc. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

írj rá ne félj nem harapja le a fejed szerintem

16F

2011. márc. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
mivel sok lany bejelol 1 fiut ugy, hogy nem akar semmit ezert sztem o is azt gondolja, hogy te se akarsz semmit ezert nem is ir rad
2011. márc. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 krameri ***** válasza:

Ha nem ismered, akkor mutasd ki, hogy érdekled, likold, kommenteld a dolgait,(de csak értelmesen). Ha csak bejelöltétek egymást, nem fog írni, azt se tudja ki vagy. Ja és van még egy csodafegyver, hogy felhívd magadra a figyelmet:

BÖKD MEG ;)

2011. márc. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
úgy vaaaaan XD "likold" meg "bökjjed" ám meg!
2011. márc. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Basszus, ha már fészbúk... Ha nem ír ő rád, miért nem írsz rá te? Ha meg ismered személyesen is, akkor semmi gáz nem lesz belőle.
2011. márc. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!