Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha tetszik?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki nekem nagyon nagyon nagyon tetszik de az a baj hogy nem ide valósi és azt monda hogy bejövök neki de ha elmenne bulizni és tenné neki ott egy fullos csak akkor nem bírná uralni magát :'( ha szeret akkor se?

Nem nagyon szoktunk beszélni mert én nem vagyok az a beszédes...:(

előre is köszi:)


2011. márc. 6. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:
az ilyen pasit hagyni kell mert csak a szex kell neki... mint a 80%nak (én nem vok benne xD) az meg h nem vagy beszédes háát elöny is hátrány is... elöny h nem fecsegsz annyit h le kelljen löni XD hátrány meg az h 1 kapcsolatban fontos a kommunikáció is :)
2011. márc. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Hát.. ha tényleg nagyon tetszik akkor mondd el neki. Semmit sem veszíthetsz vele, ha őszinte vagy. De szerintem, ha nem pörög a téma nálatok, akkor felesleges rajta rádógnod. És, ha már most kételkedsz a hűségében, akkor felejtsd el.
2011. márc. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

most komolyan gondolod?

mondja neked hogy ha van rá lehetösége hogy egy csajjal lefeküdjön akkor lefeküdik vele.

Ez magyarul azt jelenti hogy magasról leszar téged, mert ha kicsit is érdekelnél több mint hogy van egy ***** akkor más csaj nem érdekelne, nem lenne ilyen gondolatai.


Lefeküdhetsz vele, de csak még egy név lesszel a listáján ennyi

2011. márc. 7. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

akkor ezekután most megpróbálom leszarni:(

és ő nem olyan hogy minnél több trófea legyen mert eddig volt egy-két barátnője és nem voltak rövid kapcsolatok és nem feküdtle velük meg egy éjszakás se volt neki ezt tudom..

2011. márc. 7. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!