Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyar lányal szeretnék ismerkedni, de hogyan?

Figyelt kérdés

Külföldön élö magyar vagyok, voltam sokszor magyarországon, de mindig csak néztem a sok szép lányt, de szeretnék velük ismerkedni is.


Most gondoltam legközelebb mikor ott vagyok, megállitanék egy szép lány egyikét és megmondom neki hogy mi a gondom, ha nem szeretne velem meginni valamit azon a héten amig ott vagyok vagy akármi..


Csak nemtudom lehet nem örülnek annyira hogy csak úgy megállítom öket az utcán...


talán van más ötletetek?


2011. márc. 6. 18:13
 1/6 headhunters ***** válasza:
Hát, szerintem nem fognak elküldeni a francba, maximum megmondják, hogy nincs kedve, vagy van barátja. Amúgy ha beköltözöl Magyarországra, az sokat javíthat a problémán ;)
2011. márc. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez a leszólítós módszer nem nagyon szimpatikus. Inkább társaságot keressél.
2011. márc. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Valami ismerkedős oldalra regisztrál.Csak rád akad valaki.
2011. márc. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi a célod vele? Úgyis haza mész vagy nem? Egyébként nem tudom, hogy melyik országban élsz, de sok országban, nagyobb városokban szoktak lenni olyan rendezvények, ahol a magyarok összejönnek, beszélgetnek...
2011. márc. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

célom?

hát pár hét alatt max, mégis mit lehet elérni.

Csak annyi lenne hogy kicsit beszélgetni.

(nem az a cél hogy ágyba kerüljek vele, ha erre gondolsz, jó lenne de nem várom el hogy ez történjen )

Hát, de épp magyarországon élö lányra vagyok kiváncsi :)



Hát igen, szeretnék oda költözni, de az legalább még egy év addigra..

2011. márc. 6. 18:38
 6/6 A kérdező kommentje:

Mien tanácsot adtok?

én "szerelmes" vagyok magyar lányokban azt hisszem, lehet csak ilyen álom képet festek magamnak, de nem is érdekelnek más lányok...


Nem bírom már!!


òktoberben megyek ha korábban nem, érettségit letenni, de lehet nyáron is lejövök... talán januárban költözök le, ha minden úgy megy ahogy akarom...

2011. márc. 6. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!