Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párom már régóta nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párom már régóta nem kíván, mit tegyek?

Figyelt kérdés
azt mondja, fáradt, ideges, sok a probléma, azért nincs igénye a sexre. kb két hetente csináljuk, akkor is csak 2 perc és neki jó, ennyi. ez már egy éve így megy. eleinte beszélgettem vele erről, aztán mindig én másztam rá. mindig kitaláltam valami új dolgot vagy új helyet, de nem akarta szinte soha. úgyhogy már elegem van teljesen belőle. miért ilyen? mit tegyek hogy kívánjon és akarjon? azt mondja jó nő vagyok és szeret. akkor? előre is köszönöm! ő férfi 34, én nő 28.
2011. márc. 6. 16:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Vannak emberek, akiknek nincs akkora igényük a szexre. Másrészt, hosszú kapcsolatban hajlamosak vagyunk ráunni a másikra. Ezt persze soha nem vallaná be, mert tényleg szeret, és nem akar megbántani.


Tényleg nem tudom, hogy mi lehet a valódi megoldás, sajnálom. Igazából azt kéne benne tudatosítani, hogy ez neked fontos, és hiába nem kell neki, neked igen, és lehetne benne annyi, hogy valamit ügyködik rajtad. Végső esetben még mindig lehet szeretőd. Vannak igényeid...

2011. márc. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha tényleg stresszes időszakot élek meg, én sem kívánom annyira .Az más kérdés, hogy ez a mérték már bunkóság.
2011. márc. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!