Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom azt hiszi, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom azt hiszi, hogy csak a szex van a világon. Hogyan nyissam meg más értékek felé?

Figyelt kérdés

távkapcs-ban vagyunk, el fog jegyezni.


1. amikor hazajön csak a féltékenységét kapom - ez szexen alapuló gondolat

2. amikor hosszú távra tervez velem, legfontosabb neki, hogy jó legyen nálam az ágyban, hogy ne csaljam meg - ez is szexen alapuló gondolat

3. amikor mondtam neki, hogy zavar, hogy "nyal" minden csajnak, csak vitatkozik velem, hogy én se lessem a pasikat (én nem lesem őket)ebből sok a vita/veszekedés, a vitáknak ez a 90%-a - ez is szexen alapuló viták

4. amikor felvesznek egy másik melohelyre, soha nem azt nézi hogyan fejlődhetünk előre ketten anyagilag, hanem hogy kivel ismerkedem majd meg - az anyagi oldal is szexen alapul

5. amikor rámszól, hogy ne hordjak magassarkút, szolidabban öltöztetne - ne legyek kihívó, a korlátozásom is szexen alapul

6. amikor szeretethiányom van, ölelésre vágyom, mindig feláll neki - natur szeretni nem megy - ez is szexen alapul


inkább nem is folytatom


hogyan láttassam meg vele, hogy szeretni, együtt fejlődni az életben, együtt tervezni, együtt kialakítani egy igazi felnőtt felelősségteljes életet az észnek a feladata, nem a farkának.


2011. márc. 6. 11:24
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
De a legtöbb párkapcsolatban élő nem távkapcsolatban él...
2011. márc. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

14:43-as nagyon tetszett :)

milyen igaz az egész, meg a távkapcsos felállás


szóval amíg kint van, maga a kapcsolat értékelhetetlen, mert nem felelnek meg a körülmények a normának.


szóval lehet nem szexorientált a párom :)

2011. márc. 6. 15:29
 23/25 anonim ***** válasza:

14:43 vagyok. Szóval nem téged akartalak bántani csak itt a srác iránt elindult negatív hangvételű dolgokat akartam tisztázni h szerintme a távkapcsolat maitt erről objektíven nyilatkozni nem lehet, azt pedig kimondan h "minek jegyeztétek el egymást így" pedig egyenesen h*lyeség.


Bírjátok ki valahogy így amíg távkapcs van, utána MINDEN meg fog oldódni :) És sok boldogságot ha összejön a házasság:)

2011. márc. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

erre megint balhézunk

beakartam menni a kórházba meglátogatni mostohaapámat

ezen kiakadt!!!!!!!!!!féltékeny.

kb fél órája ezen veszekszünk most.


hogy én eleve megkérdeztem mit gondol erről. és nem látja, hogy vártam a véleményét, és elfogadom a döntését


hát ja

ez is a távkapcs miatt van

2011. márc. 6. 16:38
 25/25 anonim ***** válasza:
Ilyen alapon eleve csak akkor jöjjetek össze, ha együtt is lehettek.
2011. márc. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!