Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lesz ismeretségből párkapcsolat? Mit ronthatok el?

Figyelt kérdés

Sok embert ismerek, általában kedvelnek is. Lányokkal is jól el tudok beszélgetni, van pár csaj aki szimpatikus és szerintem az érzés kölcsönös, bár lehet ez nem így van.


Mégis, még sosem volt párkapcsolatom. Nem nagyon tudom mit kéne tennem, hívjam el valahova a kiszemeltet? És aztán? Mindig csak baráti beszélgetés lesz belőle...Vagy talán beszélnem kéne nekik az érzéseimről? Logikusan hangzik, de rengeteg helyen olvastam, hogy az ilyesmit nem nagyon díjazzák a lányok. Vagy csak egy jó pillanatban smároljam le? Kérlek segítsetek, már zavaró, hogy sosem volt barátnőm.


18/F


2011. márc. 6. 08:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt mintha én írtam vna:D tökre nálam is ígyvan..;) bár már lehetne bnőm, de ahogy az szokott lenni akinek én kellek, az nem kell...aki meg nekem kell, annak meg én nem..:D 18F
2011. márc. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hát, én ha visszagondolok szúrtam már el olyat is, amikor bejöttem a csajnak. Bár lehet azért, mert annyira nem akartam a dolgot.


Viszont a kérésem változatlan, valaki világosítson fel a párkapcsolatok kialakulásának szociális szabályairól/szokásairól, mert ilyen téren nagyon le vagyok maradva.

2011. márc. 6. 08:57
 3/7 anonim ***** válasza:

nézz meg néhány romantikus filmet, az alapok ott is megvannak:

- ismerd meg a célszemély tuljadonságai

- légy vele türelmes, odafigyelő

- ne legyél túl tolakodó, de légy kitartó

utána a csaj reakcióiból azért le lehet szűrni, hogy bejössz-e neki, és mehet tovább a közelebbi megismerés

- elhívni egy fagyira

- egy mozira

- séta a parkban

- "véletlen" kéz fogás...

ha ez is jól alakul, utána már megy magától...

sok siekrt! :)

2011. márc. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kösz a választ, azért még jöhetnek...
2011. márc. 6. 13:36
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel én is rengetegszer megszívtam aztán meglett a tuti tipp: NE AKARJ BARÁTKOZNI VELÜK! Komolyan. NEM SZABAD!

Ha csajozni akarsz akkor felszedni próbáld őket és ne a döglött kutyájukról, esetleg a horoszkopjukrol kerdezni mert ha egyszer a barátjának kezd tekinteni akkor SOHA többé nem fog férfiként tekinteni rád.

2011. márc. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"ma 21:36"


Ez lehet, hogy jó tipp, de hogyan kell "felszedni"? Ez nem egészen egyértelmű szerintem...

2011. márc. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Jójó, de ha a barátjának se tekint, akkor bizalmas dolgokat se fog megosztani veled, így azt se fogja érezni, hogy őszinte srác vagy, és mindaddig amíg nem bízik meg benned, addig csak futni fogsz utána. Baromi nehéz a csajozás, de ugyanakkor nem csak én vagyok egyedülálló.


21/F

2011. márc. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!