Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire mérvadó az iskolai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire mérvadó az iskolai végzettség egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Egy szép,okos,intelligens egyetemista lányt vagy a szüleit zavarhatja ,hogy a lány /leendő/ barátja csak alapiskolai végzettséggel rendelkezik???Ráadásul a srác 2 evvel fiatalabb,110kg,kigyurt,agyontetovált,küzdősportot űz.Mindezek ellenére viszont elegáns megjelenésű,intelligens,értelmes,lehet vele bezsélgetni akármiről ,még azt is mondanám h valamilyen szinten művelt ,pl.tudom h érdekli a torténelem,irodalom ,szokot olvasni.Es a kozepiskolat /egyebkent gimnazium/ sem azert nem fejezte be ,mert nem tudta volna,mas okai voltak.
2011. márc. 6. 02:00
 1/10 anonim ***** válasza:
9%

így a leírás alapján ez srác valami neonáczi gárdista lehet, aki nem szabadna, hogy a társadalom részét képezze egy európai országban!!!4

És hogy a kérdésedre válaszoljak, szerintem nagyon is mérvadó, én sosem kezdek, csak egyetemet végzett férfiakkal, különöseb olyanokkal, akik pénzügyet tanultak, mert azok a legműveltebbek és legliberálisabb gondolkodásúak

2011. márc. 6. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem fontos, ha tényleg hasonlóan műveltek vagytok etc. Ami viszont fontosabb Neked, és Neki mennyire számít??
2011. márc. 6. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Az első durva :) Ha a fickó ilyen ahogy leírtad (akkor unszimpatikus a külseje alapján) DE :


Én is szeretek olvasni,művelődni,érettségim van csak ugyan de mióta nem tanulok érdekel sok minden ami amíg kötelező volt nem.Találkoztam olyan emberrel aki nem érettségizett,egy kb 1500 lakosú faluban nőtt fel és ha beszélgettem vele zavarba hozott a tudásával.Szóval a srácnál a pont,ha tényleg olyan ahogy lefestetted.Te vagy a srác?Vagy a csaj?

2011. márc. 6. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

"így a leírás alapján ez srác valami neonáczi gárdista lehet, aki nem szabadna, hogy a társadalom részét képezze egy európai országban!!!"


Már ne is haragudj, de ki a fene vagy te, hogy eldöntsd, hogy kinek van és kinek nincs keresnivalója Európában? (Nem is beszélve arról, hogy néhány soros leírás alapján akarsz valakit kiűzni a kontinensről.)


Kettőtök közül inkább te vagy a kirekesztő náci. Legalábbis utoljára ők akartak deportálni vallási és faji hovatartozás és megjelenés alapján...

2011. márc. 6. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Előző voltam. Végigolvastam az első hsz-t. Késő van, de leesett.
2011. márc. 6. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ez a Wieselander Abrahaam akkora arc xD :D.


Üdv: Swarcmuller Zakariás

2011. márc. 6. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ilyesmiről mindig eszembe jut, hogy a diplomához észt nem feltétlenül adnak. Azaz lehet valaki diplomás, de valahogy mégis buta, és lehet, hogy valakinek nincs semmilyen végzettsége, de ennek ellenére okos, művelt.
2011. márc. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
sztem hülyeség ez az általánosítgatás, én is agyontetovált vagyok, mégis van diplomám....úgyhogy aki ez alapján ítéli meg ezt a gyereket az sztem egy nagyon nagy gyökér
2011. márc. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 napietus ***** válasza:
szerintem nem is annyira a konkrét végzettség számít, de az, hogy tudjon viselkedni, legyen intelligens és legyen benne ambíció, fontos (legalábbis nekem). meg hogy valamihez értsen. mindegy, hogy az az autószerelés vagy az agysebészet, de legyen valami szakmája, amiben jó.
2011. márc. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Első valaszolonak - szerintem inkabb az olyanoknak,mint te nem szabdna egy Europai orszag tarsadalmanak a reszet kepezze.Es Egyebkent ez a srac sokkal jobb anyagi helyzetben van mint a volt oszt.tarsai nagy része, akik most egyetmre jarnak vagy dolgoznak....sajat lakas,sajat autoja van es van penze - mas kerdes h nem biztos h teljesen legalisan.

Egyebkent en a srác volt oszt.tarsa es baratja vagyok.

19/L

2011. márc. 6. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!