Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kiidegel a pasim?! Mit csinálj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiidegel a pasim?! Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Két hónapja lakunk együtt, de örület. Olyan szinten tisztaság és rendmániás, hogy az borzasztó. Ha nem szedem le rögtön az asztalt evés után, akkor tiszta rosszul van, hogy ő ezt nem így szokta meg meg hasonlók. Naponta vagy kétnaponta kell ágyat húzni, mert azt is úgy szokta meg.

tudtam róla, hogy szereti a rendet, nah de hogy ennyire!

És még sorolhatnám

csajok, voltatok már ilyen helyzetbe? :) :S


2011. márc. 5. 20:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Tolerancia, megértés, elfogadás. Ez nálatok működik? Biztos neked is vannak olyan dolgaid, amik meg őt zavarják. Miért nem mondja? Mert elfogadja, hogy te milyen vagy, milyen szokásokkal. Vagy beszéld meg vele szépen, normálisan.
2011. márc. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Igen, voltam ilyen helyzetben. Na nem huztunk naponta agynemut (????), de minden egyutteles kezdete nehez.

Nalunk epp en szeretem a rendet, de nem ilyen fokon, csak idegesitenek a napokig szanaszet hevero ruhak. Egy megoldas van, puffogas helyett leulni es megbeszelni. O azt szokta meg, te meg megint mast, es kompromisszumot kotni, es kosobb mindkettotoknek ahhoz tartani magatokat. Az ilyen kis hulyesegek meg a legjobb kapcsolatot is meg tudjak mergezni. Nem hiaba tartja a mondas "lakva ismerszik meg az ember".

26/N

2011. márc. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
35%
Ki nem állhatom a kényszeres embereket.
2011. márc. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Még véletlenül sem puffogtam, de amikor egy nap 5-ször kell felmosni, nah az már kicsit sok! És igen is nagyon tolerálom, az az ő általa fontosnak ítélt dolgokat, csak hogy mi még az alsó neműt és a törölkőzöt is vasaljuk és a zoknit is mert a vasalás fertőtlenít..., szóval kicsit sok(k) :)
2011. márc. 5. 20:32
 5/10 anonim ***** válasza:
53%

rend a lelke mindennek. a rendszer és az előretervezés nagyon fontos.

ettől függetlenül egy jó kapcsolatban a két fél egymáshoz idomul, tolerancia, megértés, törődés, szeretet.

2011. márc. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én egyszerűen nem csinálnám. takarítson ő naponta 5*, ha akar. ha meg ez nem menne, és nagyon szeretném, akkor elköltöznék, és lehetnénk együtt, mint régen :)
2011. márc. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez lehet kényszerbetegség már amúgy, amit ő nem vesz észre, kezelendő.
2011. márc. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem csak én csinálom a takarítás, hanem ő is. annyira ellentétek vagyunk. ő mindenben olyan precíz, talán azért mert szívsebész nem tudom, de mint Ég és Föld! :S :)
2011. márc. 5. 20:41
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg kell érteni, hogy ez valahol munkahelyi dolog is egyben. Hisz ha szívsebész, akkor maximális patika tisztaság, sterilség van mindenhol ahol dolgozik. Gondolom ezt viszi haza. Beszélgessél vele erről, hogy mit gondolsz erről a takarítósdiról.
2011. márc. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
egy szívsebész jóhogy precíz!
2011. márc. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!