Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » MIt vegyek a barátom szülcsiér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MIt vegyek a barátom szülcsiére? ( lent )

Figyelt kérdés
Valami szívhez szólót szeretne, amit elrakhat emlékbe, de nem kért nagy ajándékot. Segítsetek !
2011. márc. 5. 19:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
napszemcsit. az olyan édi.
2011. márc. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát ha friss a kapcsolat, akkor nem kell túlzásba esni, de mindenképp olyat, ami tényleg emlékezetes. Igazából te ismered, mi nem tudjuk mit szeret, milyen ember ő, milyen dolgok után érdeklődik. Ha autózik, akkor autós cuccot, ha focista, akkor olyat. Vagy valami plüss cuccot, kis szívecskével, és fújd be a parfümöddel.
2011. márc. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hát focizni szeret. Nem akarok nagy ajándékot, inkább valami kis apróságot, de nem tudom mit. Túl nyálasat se szeretnék, de valami szívhez szólót kéne és sürgős lenne..
2011. márc. 5. 19:59
 4/12 anonim ***** válasza:
Vegyél neki akkor valami focista, focizó plüss cuccot. Annyi ajándékbolt, játékbolt van, hogy nem hiszem, hogy ne találnál ilyet.
2011. márc. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Szakítsatok. Ha már azt is itt kell megkérdezni, hogy mit adj neki, jobb nem is folytatni ezt a kapcsolatot.
2011. márc. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Jó ilyenek kíméljenek mint a legutolsó köszöntem.


Azért fordultam ide, mert nem tudok elindulni így.

2011. márc. 5. 20:17
 7/12 anonim ***** válasza:
No és mi lenne, ha nem tárgyban gondolkodnál, hanem valami jó programban?
2011. márc. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Azt majd később :)))

De ő valami olyat szeretne amit emlékbe elrakhat stb.. :))

Máskor is belehet szervezni programokat :))))

2011. márc. 5. 20:21
 9/12 anonim ***** válasza:
egyszerű fényképkeret a képeddel? vagy ez túl snassz? esetleg fényképes hűtőmágnes,vagy ilyesmi? www.egyedimeglepi.hu
2011. márc. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"egyszerű fényképkeret a képeddel"

Ez szerintem nagyon jó ötlet!

2011. márc. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!