Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudom, ha bejövök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom, ha bejövök neki? 16L

Figyelt kérdés

Van egy fiú, és nem tudom eldönteni, hogy tetszem-e neki vagy sem. HELP! Honnan tudhatom biztosan? Vannak "jelek"?

köszi


2011. márc. 5. 19:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát például ha elhívna téged valahova, akkor az elég konkrét lenne. :) De ha arról van szó, hogy rád nézett 3x a suliban, akkor az még nem túl sok. Menj oda hozzá valami fals dumával, hány óra van, nem láttalak még, melyik osztályba jársz (ha suli a helyszín), stb stb. És nézd meg, hogy közben hogy viselkedik. Ha össze vissza vakarózik, piszkálja magát, nem néz rád, stb, stb, akkor lehet zavarban van és bejössz neki. De ha tök higgadt, szemedbe néz végig, semmi jelét nem adja annak hogy zavarban lenne, akkor nem nagyon mozgattad meg. Vagy nagyon jól takarja. :) Próbálkozz egy kicsit, küldjél neki te olyan jeleket, hogy tetszik neked. Aztán majd meglátod hogyan reagál.
2011. márc. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

először is hol látod a srácot?

sokat néz feléd,próbál szemezni próbál a közeledbe férkőzni(ha leakar szólítani) efélék de főleg az,hogy szemezni próbál

2011. márc. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen! De várd meg a májust. Amint vége a sulinak vagy az érettségi időszaknak 1000000000000000%, hogy rád fog indulni és meg fog hódítani. Higgy nekem
2011. márc. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
osztálytársak vagyunk. általában ő jön oda hozám beszélgetni, meg sokat hülyülünk együtt. csak nem tudom, hogy tényleg akar-e tőlem valamit...és az eddigi barátnői meg nagyon más típusúak voltak, mint én.
2011. márc. 5. 19:36
 5/5 anonim ***** válasza:

"általában ő jön oda hozám beszélgetni, meg sokat hülyülünk együtt."

Hát akkor mi kell még? Lehet most ő vár arra, hogy lépj valamit. Menj oda te is, kapjon ő is jeleket, hogy nem csak ő megy oda hozzád, nem csak egy egyoldalú valami. Aztán majd alakul, hogy milyen értelemben tekint rád. Haverkodik csak, vagy szeretne többet is. De ez a várom a lovagot kategória nem vezet sehova.

2011. márc. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!