Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan lehet tudni nálatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni nálatok csajok, ha szerettek egy pasit?

Figyelt kérdés
az a helyzet,hogy van egy lány,akivel évek óta tartom a kapcsolatot,ő Ausztriában él,sok mindent tudunk egymásról,néha találkoztunk is amikor ráértem elmentem hozzá,családja is nagyon kedves volt hozzám,de nem tudom,hogy őszinte velem vagy sem,azt írta szeret,és nagyon fontos vagyok neki,megbeszéltem vele,hogy nekem ez így nem jó,mert nagyon hiányzik,azt mondta ne aggódjak vár rám,ha kell. én tiszta szívemből szeretem,de egy belső érzés miatt nem bízom meg benne valamiért,nem tehetek róla,az osztrák emberekről tudni kell,hogy szeretnek bulizni,állandóan pörögnek ő is ilyen,szinte sosincs otthon,mindig valami rendezvényen van,én úgy gondolom ha 2 ember szereti egymást és ha el is vannak választva egymástól,naponta legalább egyszer felhívja vagy ír neki,de ő nem szokott csak ha én írok,akkor sem mindig hanem pár nappal később ír vissza,én többször írtam neki,hogy szerintem ennek így nincs értelme,de folyton győzköd hogy tartsak ki,ezért kérdezem tőletek hogy ti hogy viselkedtek csajok amikor szerettek egy pasit? és esetleg távol vagytok egymástól.
2011. márc. 5. 18:17
 1/5 A kérdező kommentje:
egyébként nem én akartam ezt az egészet,ő írt nekem váratlanul hogy szeret,erre írtam hogy nem tudom mit higgyek,azt mondta bízzak benne.
2011. márc. 5. 18:18
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát én is voltam ilyesmi helyzetbe hogy a pasim távol volt tőllem sokáig !!!!!! De mindig fent dekoltam msn-en volt mikor egsz napokat is képes voltam várni hogy fel jöjjön msn-re és tudjunk beszélni !! telefonon is mindig zaklatam nálunk nem telt el egy óra ugy hogy ne egymásal legyünk el foglalva ha távolrol is de megoldotuk !
2011. márc. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mi oka lenne hazudni?
2011. márc. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem o sem tudja eldonteni mit akar.
2011. márc. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
én is erre gondoltam,hogy nem tudja mit akar,de akkor nem értem miért nem mondja ezt el nekem,nem zavarna ezt többször is mondtam neki,de olyankor azt hangoztatja hogy szeret és rám gondol mindennap,lehet túl reagálom,hagynom kellene alakulni a dolgokat,de ha szeret valakit az ember nehéz szó nélkül hagyni.
2011. márc. 5. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!