Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez túl korai? Esetleg ciki?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok és a barátom is 16 ! 8 hónapja vagyunk együtt és minden héten 1x nálunk alszik hétvégén !!

Anyu nem örül neki mindig magyaráz ez miatt és kezdem ugy érezni hogy tényleg ciki ! szerintetek is?


2011. márc. 5. 14:31
 1/9 Norb66 ***** válasza:
Ha alvásról van szó egyáltalán nem ciki. Ha szexről lenne szó, akkor sem, de valószínűleg anyukád azt gondolja, hogy előbb-utóbb meg történni a dolog, vagy minden héten meg is történik, ezért ellenzi.
2011. márc. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
en 26 vagyok es meg soha nem aludt itt nalam senki,en sem mashol,volegenyem van,majusban lagzi es csak azutan lehet ilyenrol szo.de nem arrol van szo,hogy nincs hazassag elotti szex,van,de meg mekkora.Nalunk ez az ottalvos ciki tema volt mindig,es ellenzet.
2011. márc. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Van egy olyan mondás, hogy ahány ház, annyi szokás. Magyarul ki mennyire kedveli a gyermekének a párját, ki mennyire toleráns, stb. Persze most a szülők részéről értendő. És azt lehet tudni, hogy Te miért nem alszol náluk? Gondolom azért 8 hónap alatt bemutatott a szüleinek.
2011. márc. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát ez ugy müködik hogy ő minden héten jön hétvégén és itt alszik !! Én csak egy hónapba 1x megyek náluk de akkor is csak 2-3 ra hosszára de anyukám nem tud rolla nem engedi ! 8 hnap alatt 2x aludtam náluk de eről sem tud anyu mert nekem támadna !! egyébként kedveli a barátomat meg a barátom szüleivel is nagyon jól ki jön persze én is !! csak azt mondja lánynak nem illik fiu helyébe menni :S
2011. márc. 5. 15:27
 5/9 anonim ***** válasza:

"azt mondja lánynak nem illik fiu helyébe menni :S"


"Ahány ház, annyi szokás." ;)


1. Próbálj meg kompromisszumot kötni anyukáddal. Mert ez amit mond egy beidegződés, egy eszme. Nem hiszem, hogy attól tart, hogy mi lesz veled, mikor fekszetek le, stb. Nálatok ez mind megtörtént, meg megtörténhet. Szerintem ő ezzel a mondatával akar biztonságban tudni téged, hogy tudjon rád felügyelni. Érthető, hisz 16 éves vagy. Viszont 8 hónap alatt kialakulhatott volna benne valamiféle bizalom a barátod iránt.


2. Ha nem megy, akkor fogadd el, hogy anyukád ilyen, és akkor maradjon ez a fű alatti ott alvás néha néha. Majd ha idősebb leszel, akkor majd beletörődik. Idővel el kell engednie a gyerekét a családi fészekből, ez az élet rendje.


Most még érthető, hogy magához láncol kicsit. Majd ha 18-20 éves leszel, akkor lehet már cinkes lesz ugyanez a viselkedés részéről. Ne értsd félre, nem anyukád ellen beszélek, nem is akarom minősíteni, csak lehet ez később is probléma lesz majd. De az még messze van, inkább élvezd ki a barátoddal eltöltött perceket. :)

2011. márc. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Bennem pedig anyira rossz érzések vannak mert anyu ijeneket beszél hogy mit gondolnak mások azt hiszik kis ribanc vagyok stb.... anyira jó hogy igy gondolkodsz köszönöm szépen a kommit aranyos vagy puszi
2011. márc. 5. 18:21
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem értem, szerintem anyukád is ott aludt anno a párjánál. Vagy ha nem, akkor lehet neki is ezt mondták, hogy a lánynak nem illik a fiúnál aludni. Sajnos akkor ez tényleg egy rossz beidegződés, minta, amiről nem tehet, de nem is veszi észre. Ezt a mintát ne vidd tovább, ez nem jó, ez hülyeség. Ez neked arra jó, hogy észrevedd, és megértsd, hogy miért mondja ezt. Ezt meg csak ő hiszi, hogy ezt gondolják mások. Szerintem másokat pont nem érdekel, hogy te mikor mit csinálsz a pároddal, mert ez a ti dolgotok.
2011. márc. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát igen egyébként ebben nagyon egyet értek veled !!! És igen ebből csak tanulok hogy mit csináljak majd másként a jövőben :)
2011. márc. 5. 18:38
 9/9 anonim válasza:

Szia!

Nem ciki, ez inkább anyukádnak a sara nekem is több bnőm volt, de anyám nem engedte h ittaludjanak (?) nem tom miért, persze így én aludtam náluk, sokszor veszekedem anyámmal emiatt, de nincs mit tenni a rokonait nem válogathatja meg az ember:)

De amióta albiba vok zsírabb az élet :D

2011. márc. 6. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!