Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt most mire véljem miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt most mire véljem miért csinálja ezt? Szerintetek?

Figyelt kérdés

Na szóval van egy lány aki még tavaly az egyik haveromnak volt a barátnője.

Ez a gyerek elég csúnyán kihasználta és a végén meg szakított vele és most nagyon rosszba vannak el is ment a gyerek másik suliba ami 150km errel odébb van. És ennek már fél éve és suliba mellém ült a csaj és egyre többet ült ott, majd elkezdtünk majdnem minden nap beszélgetni. Nagyon sok mindent elmesélt meg minden most meg már ott vagyunk hogy hozzámbujik akkor megfogja a kezem simogatja a lábát a lábam közé teszi.Megy idővel egyre "komolyabb" dolgokat csinál most már beleül az ölembe de nem ugy mint barátként hogy a térdemre vagy valami nem ez teljesen bele az ölembe és van mikor szétteszi a lábát és megölel. Meg mondta hogy én vagyok a legjobb fiúbarátja meg ilyenek és hogy nem mer velem összejönni mert fél ha mégse müködne akkor rosszba lennék vele. Most szerintetek fél az újjab csalódástól? Vagy mi a véleményetek erről a viselkedésről?


2011. márc. 4. 22:01
 1/2 anonim ***** válasza:

határozottan IGEN fél!!! de azt nem irttad le h neked tetszik e a csaj v nem... igy a következöket tudom javasolni:

ha TETSZIK mond ezt (határozottan!): "szivi én soha nem hagylak el nem fogsz bennem csalódni megigérem! vagy legalább gondolkozz el néhány napot mert én tényleg szeretnék veled komoly kapcsolatot létrehozni! én akkor is szeretni foglak mikor azt hiszed h mégse!" 99%ra tuti h igent mond :))

ha mégse tetszene mármint ugy értem h csak "barátként"akarod megtartani akk: "én pedig nem akarom azt h miattam szenvedj ha esetleg rosszul sülne el a dolog...maradjunk olyanok amilyenek :)"

remélem segitettem és várom a fejleményeket:)

2011. márc. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Igen, szerintem fél egy újabb csalódástól, de mond azt neki, hogy: Én nem vagyok olyan mint a másik fiú, és ha esetleg szakítunk, akkor nem leszünk rosszban egymással, továbbra is barátok maradunk.
2011. márc. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!