Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan dobhatnám fel a kihülőf...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dobhatnám fel a kihülőfélben lévő kapcsolatom?

Figyelt kérdés

9 hónapja járok a barátommal, egész télen nem csináltunk szinte semmit, az otthon ülésen kívül, így kezd unalmas lenni a dolog. persze egyre többet veszekszünk, a lángolás sem a régi és program hiányában a téma szám is csökkent... lehetne ezen segíteni? vagy hagyjam?

én 19l ő 21f


2011. márc. 3. 23:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha így gondolod, hagyd! Nem szereted már te őt, különben szerveznél programokat, beszélnél vele meg ilyenek.
2011. márc. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
már beszéltem vele... de nem olyan egyszerű programokat szervezni, egyetemisták vagyunk, ráadásul ő orvosira jár, így alapból heti 2szer találkozunk általában... és akkor is hétköznap, amikor másnap megint egyetem
2011. márc. 3. 23:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Neked kell érezned hogy van -e még értelme folytatni vagy nincs. Ha úgy érzed megéri akkor egy próbát megér. Télen amúgy szerintem nem sok mindent lehet csinálni az idő miatt:S Ha nem akartok otthon lenni akkor azon a 2 napon is lehet programokat szervezni, igaz csak rövideket és nem sok téli program van. Ha amúgy régen jól érezted vele magad beszéld meg vele mégegyszer mi a problémád és hogy neked így nem jó. Ha fontos vagy neki próbál változtatni rajta. Ha nem akkor hagyd mert nem éri meg. Lehet hogy csak az egyetem miatt nem ér rá annyira a kapcsolatotokkal foglalkozni, de ha most ilyen később se fog változni, mert az egyetem egyre nehezebb lesz később meg ott lesz a munkahelye...Sajnos annak amit leírtál a vége az szokott lenni, hogy egyre jobban unják egymást, egyre többet veszekednek és nem akarják belátni hogy már nem lesz a régi semmi, ezért erőltetik a dolgokat továbbra is. Velem is ez volt nemrég hogy pár hónap után észre kellett volna vennem hogy már nem működik aztán 2 évig elhúzódott a dolog. Szerintem akivel x hónapig nem működik azzal x év múlva se fog. Ha úgy érzed nem jó már vele akkor szakítsatok és keress olyat akivel jól érzed magad:)
2011. márc. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
égő katapult játszik?
2011. márc. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
régen jó volt minden, ez kb 1 msáfél hónapja tart...régen sok programot csináltunk, mondjuk akkor még jó idő volt.. mozi, bicikli, strand, margitsziget, koncertek stb
2011. márc. 4. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!