Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek nagyon géz lehettem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon géz lehettem?

Figyelt kérdés
Egyik nap láttam a buszon egy nagyon szép lányt. Akkor láttam őt először, azóta se láttam :( Olyan kedvesen mosolygott amikor a barátnőjével beszélt.Én egyfolytában őt néztem és amikor szálltam volna le a buszról majdnem lezuhantam a lépcsőn mert végig rá figyeltem. Nem tudom hogy látta e de nekem valahogy olyan érzésem van mintha kiröhögött volna.
2011. márc. 3. 22:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben nem egy orvosi célokra használt textíliának tartod magad, nem vagy géz.
2011. márc. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tanúlj meg laza lenni...
2011. márc. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
első, meghaltam XDD
2011. márc. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem szabad bámulni, mert azt hiszi valami lúzer vagy.
2011. márc. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

22:04


hát ez jó volt.. :D

2011. márc. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha tetszik egy lány, akkor nem nézni kell. Nézni a festményeket szokás a múzeumban. A lányhoz oda kell menni és meg kell szólítani.


Tudom, azt gondolod, hogy ez nem megy neked. Viszont ezt csak úgy lehet megtanulni, hogy gyakorolod. Mint a parázson járást. Azt sem tudod könyvből elsajátítani, és bizony, az első pár alkalommal csúnyán meg fogod magad égetni. Aztán ha tanulsz a hibáidból, akkor egyszer csak azon kapod magad, hogy lazán csevegsz a lányokkal.


Javaslat: olyanokkal gyakorolj, akiket valószínűleg nem fogsz többször látni (a buszon található lányok általában ilyenek, hacsak nem egy párezres település egyetlen buszáról van szó).


Sok sikert!


23F

2011. márc. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"olyanokkal gyakorolj, akiket valószínűleg nem fogsz többször látni (a buszon található lányok általában ilyenek, hacsak nem egy párezres település egyetlen buszáról van szó)."


Hát azért például a reggel a suliba igyekvő lányokat nem érdemes megszólítani mert valószínű, hogy úgyis látod őket minden nap.

2011. márc. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!