Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a baj velem? Vagy a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj velem? Vagy a barátnőmmel?!

Figyelt kérdés

Van egy dolog, ami nagyon zavar...

Amikor mondom neki, hogy szeretlek, ő sosem mondja vissza.Még annyit sem mond, hogy énis, énistéged...

Néha csak elmosolyodik, meg átölel, de van amikor csak annyit mond, hogy: "szerencséd", "Jólvan!" és ennyi.Részéről letudva.Mi lehet a baj ilyenkor?! Amikor pedig rákérdezek, hogy szeretsz? akkor minden rendben...mondja h persze..meg ilyenek.

De Én akkor is úgy veszem észre...mintha kerülné, azt, hogy kimondja, hogy szeret.Mi lehet a baj?:(


2011. márc. 3. 17:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Ember, el ne kövesd ezt a tipikus hibát!!!!!!!!!!!!!!!!


Még most szólok: ne, Ne mondd neki, hogy szeretlek, s akkor egy idő után ő fogja mondani neked.

2011. márc. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

És ha mégse, ha nem fogja mondani?

De arra is kíváncsi vagyok, hogy miért csinálja ezt...?!

Kicsit idegesítő.

2011. márc. 3. 17:31
 3/8 anonim ***** válasza:
Tudod, ez férfi dolog, egy férfinak nem szabad csöpögnie, a szerelem nem szavakban, hanem tettekben nyílvánul meg. Ne aggódj, szeret téged, de attól, hogy nem nem mondja, nem kell rosszra gondolni :)
2011. márc. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jójó:) Csak gondoltam megkérdezem...mert már kicsit idegesít. :D
2011. márc. 3. 17:38
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha nem mondja, akkor mi van?.. 3 éve vagyok a párommal, egyszer sem mondta ki úgy igazán, hogy: szeretlek.. Mégis tudom az életét adná értem és ez fordítva is így van.. Nem is várom, hogy mondja.. A nagy szavak ideje majd az esküvőnk lesz.. Addig elég nekem, ha érezteti velem és meg is teszi, mert hiába, hogy nem mondja én is biztos vagyok az érzelmeimben és ő is.. Persze, ha fiatalok vagytok akkor az más kérdés.. Az első pár kapcsolatnál még persze, hogy szereti ezt hallani az ember, de, amikor jön majd az igazi nagy szerelem, már nem a szavakra leszel kíváncsi.. Lehet, hogy a lány csak zavarban van és nem meri kimondani, mert az túl érzelgős lenne..stb
2011. márc. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, erre én is gondoltam, hogy fél.Csak nem értettem mitől. :S
2011. márc. 3. 17:47
 7/8 anonim ***** válasza:
talán megérted:én is ilyen voltam...néha még most sem mondom a barátomnak...ő mindig mondja nekem,én annyit mondok vissza hogy énis...féltem...féltem hogyha kimondom akkor elveszítem...mindig ez volt velem...talán barátnőd is ettől fél...egy jó tanács:nem mindig attól szereted ha kimondod...inkább mutasd ki,hidd el ez többet ér...
2011. márc. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

velünk is így volt....mondtam neki hogy szeretlek és nemmondott semmit..néha megölelt és ennyi:/

aztán mondtam neki hogy sose mondod csak úgy hogy szeretlek..aztmondta hogy nemszeret dobálózni ilyen nagy szavakkal és megmondtam neki hogy ha télleg szeretsz akkor mondhatod és az nemszámít dobálózásnak...az a dobálózás ha minden jött-mentnek aztmondod...

és azóta mindig mondja és nagyonédes és imádom:) ♥♥

2011. márc. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!