Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretjük egymást az exszel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretjük egymást az exszel, de mit tegyek? Bővebben lennt!

Figyelt kérdés

Szakítottunk de még mindig szeretjük egymást,de ő nem akar tőlem semmit most,így hogy közeledjek felé?Tudom,hogy szeret,100%-ig biztos vagyok benne,csak történtek a kapcsolatunkban olyan dolgok,ami miatt most nem menne az együtt járás.De ha szeret,valahogyan vissza tudom csábítani,a kérdés,hogyan?

16L


2011. márc. 3. 16:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Sehogy. Ha eddig nem ment, ezután sem fog menni.
2011. márc. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Amikor picit is jó,folyamatosan elszúrom.
2011. márc. 3. 16:20
 3/4 anonim ***** válasza:

A férfiak nem bonyolítanak /általában.

Ha azt mondja, nem szeret, nem akar semmit, akkor az úgy is van.

Ne magyarázd be magadnak.

Ez van, fogadd el



25N

2011. márc. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tanuloidöszakban vagy. Ha picit felnösz, talán nem mindig szurod el. De ha most azt mondanák a partnereid, hogy nembaj ha elszurod, akkor is szeretlek, soha nam nönél fel egy komoly kapcsolathoz.
2011. márc. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!