Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert tesz ugy mintha sosem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert tesz ugy mintha sosem ismert volna?

Figyelt kérdés
a volt baratom akivel 2 evig jartunk es 2 eve szakitottunk ,ugy tesz mintha nem ismerne : nem koszon az uton , nem kuld baratkerot kozossegi oldalakon ,kitorolte a telefonszamomat..annyira rosszul esik.voltatok mar hasonlo helyzetben ?
2011. márc. 2. 22:23
 1/6 anonim ***** válasza:
"nem küld barátkérőt közösségi oldalakon" - bocs, de ezen jót röhögtem. Hány éves vagy?
2011. márc. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Rosszul ertelmezed...azert irtam az, hogy kihangsulyozzam hogy se a valo eletben se a vilaghalon nem tart az ismerosenek..
2011. márc. 2. 22:27
 3/6 anonim ***** válasza:
hát min. 4. Miért érdekel? ha nem köszön lehet h maradt benne egy tüske, v. elvarratlan szál, de h téged ez ennyire érdekel benned is maradt vmi.:)
2011. márc. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Volt egy kapcsolatotok, lezártátok. Úgy tűnik, h nem tart érdemesnek még csak arra sem, hogy barátok legyetek. Van ilyen, fogadd el és ne foglalkozzál vele.
2011. márc. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vagy csak neki így volt könnyebb, egyszerű önvédelem, mert szeretett és nem így tudja csak feldolgozni. Azt meg ne mondja nekem senki, hogy egy szakítás utána, ha tényleg volt szerelem, bárki belemegy abba hogy legyünk csak barátok... ki tudná ezt elviselni, akkor már jobb ha inkább semmit nem tud az ember a (volt) párjáról.
2011. márc. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
*...mert szeretett és így tudja csak...
2011. márc. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!