Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a helyes döntés? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van barátom 3 hónapja. Jó vele, de nem vagyok szerelmes, ő viszont belém igen. Beleszerethetek még? Gondoltam a szakításra, nem akarom megbántani, de ez vele szemben sem fair így sajnos. A baj még az is, hogy megvette a tablettámat 2 hete, viszont sajnos nincs pénzem, hogy visszafizessem neki pedig úgy lenne korrekt.

19 évesek vagyunk, én vagyok a második "komolyabb" barátnője". Sajnos én már voltam az ő helyzetében 1 éve, tudom milyen rossz mindkét félnek :(


2011. márc. 2. 21:02
 1/6 anonim ***** válasza:
milyen tablettát vett? ha a fog gátlót akkor nem kell visszafizetni hisz ő is használja.
2011. márc. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha valakit nem szeretsz, ne legyél vele..Ilyen egyszerű.
2011. márc. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nincs helyes döntés, ha vele maradsz neked rossz , ha elhagyod neki rossz. Egyik se jó.
2011. márc. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Becsapod ha vele vagy:S Gondolj bele milyen érzés lesz majd neki ha egy év után szakítasz vele és akkor derül ki, hogy Te végig kínlódtál.:( Akkor inkább most ess át ezen a kellemetlen dolgon mert még talán nem annyira mély köztetek a kapcsolat!


L/19

2011. márc. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen, fogamzásgátló! 2 hete vette, de azóta nem volt semmi sem köztünk. Viszont előtte a 2,5 hónapban amikor együtt voltunk akkor én vettem meg, így belegondolva ez fair.

Nagyon jól tudom kedves utolsó, hogy milyen ez sajnos, még átgondolom, de biztosan szakítás lesz.

2011. márc. 2. 21:17
 6/6 PT-Daniel ***** válasza:

Mindenkeppen rossz lesz neki. Vagy igy, vagy ugy!

De tartozol neki öszinteseggel.


Minel tovabb huzod, annal jobban faj neki. Add meg neki az eselyt, hogy helyre jöjjön es talaljon olyan lanyt, aki viszontszereti. Es persze magadnak is!

2011. márc. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!