Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Évikee. =$ kérdése:

Honnan tudhatom? (lányok)

Figyelt kérdés

Lányok!Ti honnan tudjátok, hogy mikor tetszetek egy srácnak? :\ Úgyértem milyen jelekből jöttök rá, ha nem mondja? :\

Kort pls írjatok.:)


2011. márc. 2. 18:10
 1/10 anonim ***** válasza:
ha a közelemben van gyakran dudorodik a nadrágja;)
2011. márc. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Első bolond am én sem tom szal fiuk irjátok le h mijen jeleket adtok:D
2011. márc. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én a mostani pasimnál akkor vettem észre, mikor úgy kezdett bámulni, mint ha még sohasem látott volna még nőt.
2011. márc. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
először csak bókolok neki pl.: tök jo igy a hajad vagy jól nézel ki... és ha meg már nagyon tetszik fogom magam és elmondom neki :D 14/F
2011. márc. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az első vagyok. Fiú vagyok, és csak hülyéskedtem. Na szla megpróbálok kicsit segíteni a személyes tapasztalatommal. Ha valaki olyan van a közelemben aki nincs hatással a bioritmusomra akkor nem igazán érdekel hogy mit gondol rólam, úgy viselkedek ahogy bármikor. De ha Ő tűnik fel, akkor keresem a tekintetét, jó színben próbálok feltűnni előtte, beszélgetést kezdeményezni vele, és ha dumálunk akkor próbálok minél viccesebb, jófejebb lenni, megpróbálom megnevettetni, és gyakran mosolygok. Meg még kissebb korban volt hogy ok nélkül az orra előtt elkezdtünk "bunyózni" a barátokkal meg pl hogy megcsiklintottam csak úgy vagy ezek a klasszikus cuccok...Nálam ezekből a jelekből lehet leszűrni hogy tetszik-e.:D
2011. márc. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ha pl akarok vmit egy lánytól, akkor keresem a társaságát ... iszom a szavait, próbálok vicces, kedves és figyelmes lenni. aztán utána ha érzem h van viszonzás akkor elhívom valahova
2011. márc. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

másokon jobban meglátom vagy megérzem : D

pl.: van 2 osztálytársam (egy fiú meg egy lány)

Az osztályban 21-en vagyunk és ezek a csodás véletlenek fantasztikusak,hogy tesi órán véletlenül pont egy csapatba kerülnek,egymás mellett ülnek..stb..: D

A fiún jobban észre lehet venni...,hogy közeledik a lányhoz és tetszik neki.Meg tényleg ezt még a vak is látja...Sokat beszélgetnek és nevetnek.SOkat vannak együtt : )

2011. márc. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
aki az utolsó kommentet írta, az eljöhetne a mi osztályunkba is..:P van ott egy-két emberke..:D Amúgy hol laksz? :D
2011. márc. 2. 19:05
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy is észreveheted, hogy hogyan köszön neked, és egy kevésbé szebb lánynak. Tehát neked mond egy sziá-t , másnak meg egy hali-t
2011. márc. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
hát persze hogy jobban észrevehetőbb , mivel férfi a dominánsabb a jobb helyeken..:D ő az akinek kezdeményeznie kell , és melyik férfi fiú képes rá hogy egy kis jele se legyen hogy szeretne valamit ...:)
2011. márc. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!