Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátságból szerelem?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet, hogy egy nagyon jó barátom, kábé 2 hónapja szerelmes belém.. én eddig nem gondoltam rá úgy mint pasi.. de egyre többet fantáziálok róla, elképzelem hogy milyen jó lenne ha járnánk, nagyon jól ismerjük egymást, szóval tényleg ő lenne az ideális barát, de egyszerűen nem tudom megszeretni.. nem tudom mit érzek.. sokszor hiányzik, és sokat gondolok rá.. nagyon sok ismerőse van, ha lányok írogatnak neki féltékeny vagyok.. pedig tudom h engem szeret... most mi tévő legyek? vágjak bele és járjak vele, de mi van ha nem fogom megszeretni? nem akarok beleugorni így egy kapcsolatba, nem akarom elveszíteni.. Köszönöm a válaszokat!! =)
2011. márc. 2. 17:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
több kimenetele van. vagy megpróbálod és szeretni fogod és jártok ameddig jártok. vagy befejezitek és barátok maradtok. de attól függ hogy hogyan szakítotok. de ha mégis elutasítod próbáld úgy, hogy ne fájjon neki. a szakítás se fájjon neki, ha te szakítassz vele. főleg ha barátok akartok maradni.
2011. márc. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
akkor járjak vele?
2011. márc. 2. 17:31
 3/10 anonim ***** válasza:
hú, elképzelhető , hogy ismerem a srácot. vágj bele, ti egymás párjai vagytok.
2011. márc. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nemrég szakított a barátnőjével miattad, ugye?
2011. márc. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
hát nem hiszem h miattam. elmondanád h melyik városban élsz?:D
2011. márc. 2. 17:36
 6/10 anonim ***** válasza:
Budapest. a fiú 21 éves, nagyon nagy arc
2011. márc. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
akkor nem. :DD azért kicsit megijedtem, h rájöttek h kivagyok, de mégse. =)
2011. márc. 2. 17:38
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A szerelem az kialakul, ha megvannak hozzá a "feltételek", semmiképpen se 'akard' megszeretni, ez nem így megy.
2011. márc. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

olyan 2éve az egyik haverom bevágta hogy bejövök neki, és megkérdezte hogy járnék-e vele, én el sem tudtam képzelni hogy mi együtt legyünk, mert tényleg csak haverként tekintettem rá.

ha tényleg olyan jó barátok vagytok, akkor nem biztos hogy érdemes ezt a barátságot feladni. bár ha szerelmes beléd, akkor már úgyis mindegy, mert ha nem jársz vele, akkor nehéz lesz neki ez az egész, ha meg összejösztök, akkor kitudja mi lesz a vége, és így elvesztesz egy jóbarátot

2011. márc. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lehetséges :) jelenlegi párommal is barátságból indult minden :) előnye egy ilyen kapcsolatnak,hogy már jól ismer :)
2011. márc. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!