Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki segítsen. Mit kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki segítsen. Mit kellene tennem? = ( (

Figyelt kérdés
Van egy fiú, elég jóban vagyunk, és én igencsak beleszerettem. Nem olyan mint az átlag, és ezt nem csak sablonból mondom. Tipikus "jó pasi",bár nem ez fogott meg benne, hanem a szemei, a mosolya, a viselkedése, a humora hogy nincs égigérő egója, és nem egy selyemrambo. Tudom, hogy szépnek tart, és hogy kedvel, de sosem ír rám, mindíg elfelejtkezik rólam. Én van, mikor dacból nem írok neki...Megmondani nem merem,mivel szerintem ez az érzés nem kölcsönös...de így minden perc egyre nehezebb, hisz csak rajta jár az eszem...mit kellene tennem ? :S
2011. márc. 2. 17:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem mondod el neki, sose tudod meg, hogy kölcsönös-e az érzés vagy nem :)
2011. márc. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igaz, csak úgy félek, mivel jó barátom, és ezzel /ha nem kölcsönös/ igencsak arconrúgnám a barátságot =S
2011. márc. 2. 17:22
 3/7 anonim válasza:
Hat ki kell deritened mik a srac erzesei/gondolatai... Lehet hogy egyaltalan semmit nem erez szoval hogy nem kulonosebben piszkalod a fantaziajat, de lehet hogy csak felenk es nem tudja hogy mit gondoljon mert nem tudja hogy te mit gondolsz. Legy nyitott es tegy egy probat.
2011. márc. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Inkább őrlődsz? Ha emiatt sérül a barátság akkor az annak sem volt az igazi.. Milyen rosszul esne ha közben összejönne mással pedig lehet ha időben kiteríted a lapokat lehet hogy mindent viszel.

Szerintem kérdez rá, legfeljebb barátok maradtok és te tovább tudsz lépni és a barátság is eredeti medrébe kerül..

2011. márc. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
17:30 24F
2011. márc. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem hogy ígylesz, bár szerintem utána /ha nem/ nem igazán tudnék a szemébe nézni..:S:(
2011. márc. 2. 17:51
 7/7 anonim válasza:
2011. márc. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!