Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi legyen?

Figyelt kérdés

Szerintetek úgy ki lehet szeretni egy fiúból,ha vele vagy,és találkozgatsz vele? Vagy melyik a jobb? A fenti, vagy megszüntetni vele minden féle kapcsolatot, és így könnyebb? Melyik a fájdalmasabb? :(

Válaszokat kérnék:(


2011. márc. 2. 16:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Fiúja válogatja.
2011. márc. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Huu hat ez nehez foleg ha te nagyon szereted.... En exembe halalosan szerelmes voltam. Felevvel szakitasunk utan is szerettem de addig nem nagyon beszeltunk aztan valahogy valtozott a dolog es elkezdtunk talalkozgatni... Azota is osszejarunk eshat eleg forro szokott lenni a hangulat pedig nem is ez volt a celom... Egyszer meg is mondtam neki hogy azert hivtam hogy beszelgessunk es hogy segitsen igy elfelejtenem ot... Hat nem ment... Vam egy pont ahol ha megallsz akkor el tudod felejteni, vagyis az erzest elengedni hogy o ott van neked.. mert azt kell.. de ha atszaladsz ezen a ponton akkor csak szenvedes lesz az egesz... Persze ha a pasi nem utasit vissza hanem epp hogy keres vagy azert meg foglalkozik veled.
2011. márc. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!