Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nem tudom mit érez irántam, de valami van köztünk. Mit csináljak, hogy járhassak vele?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akit nem régóta ismerek , és fülig bele vagyok zúgva. Már attam neki cigire is pénzt és , egyszer elhivott a ligetbe , hogy csavar nekem egy cigit. De mindig rámköszön. Kérlek segitsetek , hogy kezdeményezzek , hogy hivjam randira? Előre is köszi:)
2011. márc. 1. 21:00
 1/3 anonim ***** válasza:
egyszerűen kérdezd meg,mikor csavar megint egy cigit neked. remélem,nem füvesről van szó?!
2011. márc. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
remélem füvesről van szó! a sima cigi gáz, ne szokj rá!
2011. márc. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem füves. de lécci segistetek.szerintem azért adott mert én adtam a pénzt rá. de mit tegyek hogy járjak vele. vagy mit mondjak??
2011. márc. 2. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!