Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet élni egy párkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet élni egy párkapcsolatban úgy, hogy nincs közös élmény?

Figyelt kérdés
ugyanis mi együtt élünk párommal, de sajnos az anyagiak miatt és az össze-vissza munkabeosztás miatt nem jut idő egymásra. de még egy fél óra sem. már hónapok óta így megy. telefonon keresztül beszéljük meg a fontosabb dolgokat, csak együtt alszunk, ennyi. de az is úgy, hogy vagy én vagy ő fekszik le hamarabb, vagy kel. nem megyünk sehova, még egy közös bevásárlás sincs. és nem beszélve a sexuális életünkről, ami nincs is... és nagyon hiányolom mindezt, ő annyira nem, mert nem igényli már igazán a sexet és a romantikát sem. meddig lehet így élni? mert én már kezdek teljesen kiakadni. előre is köszi! 28/N
2011. márc. 1. 16:38
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
A szexhez sincs elég pénzetek?
2011. márc. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem, arra időnk nincs és neki igénye sem. a közös dolgokhoz (pl kirándulás, mozi, stb.) ahhoz nincs pénz.
2011. márc. 1. 16:45
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem az lenne a megoldás, hogy szakítotok, hiszen ha összejöttetek biztos szeretitek egymást valamennyire...

Hanem valamelyikőtöknek kéne új munkát keresnie..

Am szexről annyit, hogy ha te feküdsz le hamarabb beállíthatod az ébresztőt pár perccel az előttre mikor jön és akkor mikor lefekszik aludni összecsókolgathatod meg ilyesmi és akkor hátha több is lesz.. :)

2011. márc. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Am kirándulni lehet pénz nélkül is nyugodtan..

Csak csinálsz fejenként vagy 3 szendvicset.. ha mást nem májkrémeset és már indulhattok is..

2011. márc. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mintha csak albérlettársak , vagy lakótársak lennétek, semmi több. Sivárság ez eléggé, ami azt illeti. Nincs is meg az igény felőle a változtatásra? Még nem késő neked sem...
2011. márc. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én ezt egyszerűen nem értem!

Ha végre összejövök valakivel akkor biztos, hogy érte fogok élni és az fog motiválni hogy boldoggá tegyem ahogy csak tudom. Szeretni születtem.

Nem vagyunk egyformák.

25F

2011. márc. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez a proletárok élete, és ameddig itt éltek semmi nem fog változni. Vagy húztok nyugatra vagy elfogadjátok a nyomorúságot.


Ami a szexet meg a közös programokat illeti: Hétvégéről hallottál már? Lehet ingyen is szórakozni, bizony ám!


Amivel nálatok gond van az az akarat.

2011. márc. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!