Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szakítsak a barátommal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak a barátommal? Ti hogyan szakíotottak?

Figyelt kérdés
Már nem érzem azt a barátom iránt, mint amit kellene. Kiszerettem belőle, és pénteken ha minden igaz vége lesz.
2011. márc. 1. 13:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Szépen. Mi dugtunk még egy utolsót :)
2011. márc. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csak őszintén. Ami szíveden................
2011. márc. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én nagyon haragudtam rá, nem is szerettem ő se engem (1,5 hónapig jártunk csak) szóval én nem agyaltam olyanon, hogy hogyan szakítsak, a következő összeveszésnél megmondtam, hogy vége... könyörgött egy kicsit, meg mindent a fejemhez vágott, de utána nem is beszéltünk.
2011. márc. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ahh ez a második komi tök jól esett:) Az a baj hogy én úgy fogom fel ezt a szakítást mint valami "világvégét", pedig tudom azt hogy a szakítás nem bűn, meg ha nem szeretem akkor ne maradjak vele meg ezek...de akkoris:(
2011. márc. 1. 13:26
 5/8 anonim ***** válasza:

Tudom mit érzel...

Én amikor erre a döntésre jutottam, megmondtam neki komoly hangvétellel, hogy szeretnék vele találkozni (ez msnen volt), kérdezte, h. miért vagyok ilyen komoly, valami baj van-e? Mondtam, h. majd elmondom, csak találkozzunk, kettőnkről szeretnék beszélni. Aztán találkoztunk, megmondtam neki, h. mostanában én szerintem máshogy gondolkodom a kapcsolatunkról mint ő, kezd leginkább a barátság irányába átváltani (értsd: nem éreztem iránta vonzalmat, nem akartam megcsókolni, lefeküdni vele, semmi ilyesmi, de ezt neki persze nem mondtam), és nekem ez kevés... nekem ez így nem megy. Rákérdezett, hogy akkor legyen vége, azt szeretném? És én mondtam, hogy nem látok más megoldást. Szóval nálunk ez így volt, de nem így 2 percben, hanem kb. 2 órában... Volt benne sírás-rívás, ölelkezés, könyörgés, hogy ne hagyjam el (azt hittem ott halok meg...borzalmas volt), majd pedig kértem, hogy ne haragudjon rám, mondtam, h. szeretem (persze már nem úgy) erre mondta, h. ő is szeret. Aztán fogtam magam és hazamentem, a hazafelé tartó egy km-es utat végigbőgtem.

Ennyi.

(Az már más kérdés, hogy nagyon rossz döntésnek bizonyult ez az egész szakítósdi, úgyhogy egy héttel később újra együtt voltunk:$:D ez volt valamivel több mint egy éve, és összvissz 3 éve boldogítjuk egymást:)) Életem legrosszabb döntése lett volna, ha végleg befejezem.)

Remélem jó döntést hozol.

20/L

2011. márc. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én skypon szakítottam a barátommal a leg görényebb dolog volt tőlem..mondtam neki h szeretnék vele beszélni,akkor érezte hogy már baj van,mondtam hogy nekem már nem megy tovább az egész kapcsolat,nem érzem azt mint régen,nem vagyok szerelmes...könyörgött h beszéljük meg,majd meg szakadt a szívem ,de nemet mondtam...közben sírtam,nem tudtam mit csinálok össze voltam zavarodva teljesen..mondtam neki h ne haragudjon és mondta hogy Ő nem tud rám haragudni..saját magát okolta a dolgok miatt..mikor ő szinte semmiben sem volt hibás,...majd pár nap múlva megnyugodtam,de utána előjött belőllem minden az emlékek,az arca,hiányzott a hangja,mindene,és a mai napig nem tudom eldönteni hogy mit is érzek...pedig ez már 4 hónapja történt...féltékeny vagyok...megőrülök ha nem tudom mi van vele...lehet ez volt életem legrosszabb döntése,és fáj hogy azt az embert megbántottam aki mindennél jobban szeretett engem...remélem jól döntesz és nem bánod meg.
2011. márc. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
mondd meg neki a szemébe őszintén. ezt így kell
2011. márc. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Jaj te 14.37

:S

Hát szedd össze magad, menj vissza hozzá:))

Keresd meg nyugodtan, látszik h. még szereted, meg ő is téged biztosan.

:))

2011. márc. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!