Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nekem az jót jelent, hogy azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem az jót jelent, hogy azt mindta ma a lány, hogy nem kockáztat?

Figyelt kérdés

17 f vagyok és van egy lány aki 16 éves.

Régen nagyon jóban voltunk,szerelmesek is voltunk,de összevesztünk.Ő összejött egy 20 éves cigánnyal 2 hétig voltak együtt,de a lány dobta mert nem szerette.

Ahogy dobta én újra elkezdtem vele beszélni és nagyon jól kijövünk és újra beleszerettem :$$$$

Ma azt mondta msn-en,hogy nem fog összejönni senkivel,mert nem akar kockáztatni ?

Ezt arra értette,hogy ha még1x összejönne valakivel akkor soha többet nem állnék vele szóba és ezt ő nem akarja ?

Mert tudja jól,hogy ha engem még1x elhagy akkor vége.

Szerintetek miattam nem akar kockáztatni ? :)

Van esélyem a lánynál ?


2011. febr. 28. 22:32
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

akkor szarok az egészbe bele...

MEgkérdezem azt csumi

2011. febr. 28. 23:09
 12/19 anonim ***** válasza:
jó ötlet. és sok szerencsét.
2011. febr. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 tsz-tag ***** válasza:
méghogy nemérez semmit...önző g.eci dolog ha azt akarja hogy neked ne legyen senkid neki meg legyen...most hagyd ott a p.csába...főleg ha egy kis koszossal is képes volt összejönni.Különben meg verd pofán köpd le és egyből lesz érzelem irántad amit gyülöletnek hívnak
2011. febr. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Köszi mindenki.

Utolsónak: azért ez kicsit durva mert nem jött össze vele.

És nem biztos,h nem szerelmes belém.

Enyire azért nem bunkó senki h azt akarja h egyedül marajak ő meg összejön fűvel fával

2011. febr. 28. 23:17
 15/19 tsz-tag ***** válasza:
már miért maradnál egyedül?annyi suna mászkál, ne hajtsd igába a fejed egyből...
2011. febr. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Rá kell kérdezni hogy tisztán láss nem érdemes kerülgetni a forró kását. Erre én is ráfáztam anó sok fölösleges szenvedéstől kíméltem volna magam bármit is válaszolt volna..

1. Gyávának tart tudat-alatt emiatt.


2. Magadat bizonytalanságba és kilátástalanságba taszítod.


3.Ha meg azt mondja hogy neki idő kell tisztázni kell a játékszabályokat mit ért ez alatt..

2011. febr. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Gladiat0R* ***** válasza:

Ne eld bele magad nagyon szerintem!


A senkibe te is bele tartozol!


Lehet, hogy hulyesegnek tartja, hogy ossze vesztetek, de megtortent. Ezen mar nem lehet segiteni ennyi.


Baratkent tekint rad, de vagy az egyetlen akire szamithat.


Igy meg kevesebb az esely, hogy ossze jojjon veled, mert ezt o nem akarja elvesziteni!!!


Bocs erte, de ez van...

2011. márc. 1. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
akkor mi a baj,ha összejövök egy másik lánnyal ? Mert én kur_vára nem akarok összejönni senkivel csak vele
2011. márc. 1. 07:41
 19/19 anonim ***** válasza:

Rá kell kérdezni de tapintattal és lényegre törően tisztázni kell hogy mit szeretne!

Másképp csak elméleteket gyártasz!!

2011. márc. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!