Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyik volt a legszemetebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik volt a legszemetebb szoveged amivel eddig leraztal egy pasi/csajt?

Figyelt kérdés
2011. febr. 28. 18:12
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Pasit/Csajt*
2011. febr. 28. 18:15
 2/11 anonim ***** válasza:
19%

Csak azért jöttem veled össze,mert közel volt az óvszer szavatossága.


Csak azért jöttem veled össze, hogy később mesélni tudjam az unokáimnak, hogy randiztam egy csajjal, aki rondább mint a seggem.


Össze jöttem anyáddal, aki jobban néz ki mint te,



Ezeket már használtam.

2011. febr. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

hát nálam úgy volt,hogy egy hónapig voltunk együtt,és miután nagyot csalódtam benne kidobtam. Aztán miután már a hatodik hónapja nyaggatott napi szinten,szinte már zaklatásnak minősült (éjjel felhív stb), akkor megmondtam neki a magamét hogy:"Ne haragudj,de nem tudom elviselni azt,hogy egy hónapon keresztül nem csináltunk semmi értelmeset,3 szót ha váltottunk egy nap,közben végig tapogattál,a szexet hangsúlyoztad,meg csókolózni akartál.meg sorolhatnám. Azt hiszed,nekem szórakozás,ha úszok a nyálban? ...vagy ha nyilvános helyen fogdossák a mellem meg a seggem 3 nap járás után? Bocs,de nem vagyok a k.vád. Arról meg nem is beszélve,hogy mindig rohannod kell "gyúrni" miközben ezerszer megmondtam hogy már így is túlzás. De tudod,mit? nem zavar,de ha ennyire önfejű szexmániás állat vagy,akkor szeresd magad,menj haza és verd ki. És mellesleg hagyj békén"


Utána még egy ideig sajnáltam és mondtam magamban hogy én nem lehetek ilyen bunkó,meg gondoltam,bocsánatot kérek,de aztán mégse.

2011. febr. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
;))
2011. febr. 28. 18:44
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

engem is zaklatott az ex nagyon sokáig, és én is mondtam neki elég durva dolgokat már a végén, de a legszemetebb asszem ez volt:


öngyilkossággal fenyegetőzött sms-ben, visszaírtam neki, hogy: Nagyon köszönöm, hogy megteszed nekem ezt a szívességet és sok sikert kívánok hozzá! Melletted állok!

2011. febr. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Üdvözöllek dobottfalván, te vagy a lakosság! (Bár én nem szakítottam ezzel a szöveggel, de gondoltam leírom, nagyon kemény:D )
2011. febr. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
64%

- "Szivi, a melleidet hol hagytad? Kevés vagy te ide!"

- "Kösz, de úgy érzem hogy kevés vagyok hozzád. Belőled 3 másik lányt ki lehetne hozni!" (dagadt volt)

2011. febr. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
jajj ezek nagyon jók.
2011. márc. 1. 09:26
 9/11 anonim ***** válasza:

amiket lányok írtak, mert exük "zaklatta" őket tetszettek, de nemtom, engem (nem vagyok érzelgős) de nem elégít ki ha leolthatok egy csajt :D

mondjuk, 20 év után már nehéz "fiatalosnak" lenni :P

2011. márc. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

minél többet írsz, annál jobban elárulod, hogy haragszol rá, hogy megbántott téged, hogy fájdalmaid vannak


az egyik exem az alábbit akarta nekem elküldeni:

"The End." és nem többet - de nem tette.


vagy az is elég:

"felejtsd el a számom. köszi"


minél többet magyarázkodsz, annál nyitottabb leszel előtte

2011. márc. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!