Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor azt mondják, hogy "bele kell tanulni" egy kapcsolatba (főleg, akiknek még nem volt), azoknak pontosan mit is kell megtanulni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 28. 16:25
 1/4 anonim ***** válasza:
hagyan viselkedjél a másikkal legfőképpen, és azt is, hogy mi a jó neki
2011. febr. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Például:

-Elfogadni a másikat

-szexuálisan összecsiszolódni

-megismerni a másikat.

Csak ,hogy a legfontosabbakat említsem.

2011. febr. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

kompromisszumokat kötni( nem felhörtyenni minden h*lyeségen). türelmesnek lenni, ha kell többször is higgadtan megbeszélni a dolgokat.

szexuális összecsiszolódás ( kérdezni!!! elmondani, neked mi esik jól, tőle is kérdezni, beszélni a dolgokról. ...bár én azt mondom, sok dolgot meg lehet tanulni, de ha eleve rossz azzal az illetővel a csók, és nincs a dologban semmi ösztönösség, később sem lesz jobb).

önmagad ismerete (légy teljesen pontosan tisztában a hibáiddal, erősségeiddel. ezután jöhet a partnered jó megismerése).

odafigyelni a másik érzéseire, nem megbántani, ha nem muszáj, oktalanul, csak m v.kin le akarod vezetni a stresszt.

2011. febr. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát én most vagyok 7hónapja együtt a barátommal, de még mindig baromi nehéz. Makacs vagyok, büszke, nehezen adok másnak igazat (még ha tudom is, hogy tévedtem), nehezen kérek bocsánatot. Csak a végleteket ismerem, nálam nincs arany középút. Kompromisszumot éppen ezért nagyon nehezen kötök.

Ezért aztán rengeteg "áldozatot" hozunk egymásért, meg kell tanulni kompromisszumképesebbnek lenni, alkalmazkodni a másikhoz, elviselni a hiányát néha, elviselni, hogy nem mindig mehetsz ahova akarsz, nem flörtölhetsz mindenkivel, még akkor sem, ha nem komoly, csak simán visszajelzéseket vársz, tudni akarod, hogy szép vagy.

De nekem ez a természetem miatt nehéz. Szeretjük egymást nagyon amúgy, csak néha veszekszünk. Tudni kell érvelni, elfogadni a másik véleményét, gondolkodni mielőtt beszélsz. Kérdezni, őszintén válaszolni, szólni ha valami nem tetszik. Ezek nagyon fontos dolgok.

A szexszel kapcsolatban, hát, abba beletanulsz idővel szerintem, csak figyeld a reakcióit, merj szólni ha esetleg neked nem jó, fáj, nem tetszik a póz, vagy bármi. És a legfontosabb, hogy bízz a párodban, nyílj meg neki, szeresd:)

2011. febr. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!