Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Visszajön még? Érez még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszajön még? Érez még irántam valamit?

Figyelt kérdés

Nagyon rövid kapcsolat volt a mienk, alig több, mint egy hónap. A barátom iszonyatosan odavolt értem, én is nagyon szerettem. Egyik nap nagyon megsértődtem, hogy nem tudunk találkozni, és olyanokat vágtam a fejéhez, amit azóta is bánok. Ezután természetesen bocsánatot kértem, és elmondta, hogy mennyire hiányzom neki, és hogy azon gondolkodott, amikor elmentek a barátaival bulizni, hogy miért nem vagyok ott. Mondta, hogy nagyon rosszul esett neki ez az egész, és nem akarja mégegyszer ezt átélni, ezért nem tudja mi lesz.

Pár nap múlva felhívott, és mondta, hogy szeretné ha vége lenne...nem tudtam meggyőzni, h mennyire jó lenne együtt megint. Találkozni sem akart, hogy megbeszéljük, így megígértem, hogy nem fogom zaklatni. DE nagyon hiányzik, és írtam neki, egy smst, hogy hogy van, mi van vele, csak érdeklődés képpen, de nem válaszolt...szerintetek lehet még ezen változtatni, érezhet még valamit? 2 hete szakítottunk. L20 F22


2011. febr. 27. 22:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
talán később ha jobban fogsz neki hiányozni, akkor reméljük felkeres, de nem biztos...amúgy csak én tartom tahóságnak a telefonon keresztüli szakítást?...szerintem az lett volna a legkevesebb, hogy eléd áll és szemedbe mer nézni...
2011. febr. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne keresd többet, te mindent megtettél. Ha szeret, akkor keresni fog. De nem hinném, hogy túlságosan mély érzéseket táplált irántad, ha egy ilyen jellegű összeveszés után nem adott esélyt, hogy jóvátedd a hibádat sőt, még csak nem is személyesen szakított veled, csak egy telefon és kész. Nem vall valami jellemes emberre ez a megoldás.
2011. febr. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak a tanulságot vond le belőle, más haszon ebből sajnos nem származhat. Nem okádhatjuk indokolatlanul a másikra az ocsmány szavakat, mert van aki ugyanúgy visszamondja, de van akit ezzel nagyon megbántasz. Biztos, hogy szeretne veld lenni, ez nem kérdés, de ez a kapcsolat a továbbiakban nem nagyon fog működni. Már nem bízna benned, és utána épp ezért lenne vége. Gondolj csak bele: 1 hónap után ha így bemutatkoztál neki, akkor 1 év után mire asszociál az ember!?

sry

2011. febr. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha valaki így reagál az első konfliktusra (bár nem tudom, miket mondtál neki), akkor vagy nem elég érett egy normális párkapcsolatra, vagy nem voltál olyan fontos neki.

Amúgy is mi lett volna, ha folytatjátok?

Minden veszekedés után szakításon gondolkozna?

Hát nem tudom...

L/23

2011. febr. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ma az a divat hogy se szó se beszéd ott hagyják az embert, soha nem tartottam fer dolognak az ilyesmit és ez alól a "telefonos szakítás" sem kivétel!

Könyörgöm személyesen miért nem lehet megmondani az embernek ha dobni akarják???

Részvétem..persze a remény hal meg utoljára, de ugyanez sírba is viheti az embert.

De kívánom hogy teljesüljenek a vágyaid..

Az enyémek úgy néz ki hogy elúsztak..

24/F

2011. febr. 28. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén szólva szerintem kisit gyáva ez a pasi. Hagyd békén egy kicsit, talán 2-3 hét múlva már hajlandó reagálni, vagy esetleg ő fog keresni (bár az első megállapításom alapján ő talán nem... :S ).
2011. febr. 28. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A barátod nem szeretett igazán,csak a szex tartott össze titeket.Kár futni utána,nem illetek össze.Ennyi.
2011. febr. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!