Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Osztályon belüli párkapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Osztályon belüli párkapcsolat?

Figyelt kérdés
általában több ideig tart vagy nem? mert ugye mindennap, egész nap együtt. mi a véleményetek róla?
2011. febr. 27. 21:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
jóféle, de ha vége eléggé szopás.. továbbra is nézni mindennap és nem vagytok 1ütt.
2011. febr. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

előfordult velem is, jó néhány hónapig együtt voltunk majd átjött hozzánk.. nem sokra rá szakított és ne tudd meg milyen szörnyű minden egyes nap.. igaz ez még év elején volt, azóta történtek dolgok, és az idő is segített, már sokkalta könnyebb..


de tudom, soha szabad össze jönni oszttásal.. nem olyan, hogy csak úgy lepattintod és nem látod többet: ott lesz mindig míg vége nincs a sulinak, míg netalántán meg nem bukik/buksz..

2011. febr. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
soha nem*
2011. febr. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 acel ***** válasza:

Hogy meddig tart rajtatok múlik!

De a következményekre is kell gondolni, sulis évfolyamtársaimból ha jól emlékszem egy sem maradt meg 22f

2011. febr. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én nem erőltetném.
2011. febr. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólókkal. Házinyúlra nem lövünk, nálam ez alap.


18L

2011. febr. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
14 hónapja vagyunk együtt...
2011. febr. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A lehető legrosszab, hidd el. Nekem volt egy ilyen kapcsolatom, nem vesztünk össze, de marha kellemetlen tudott lenni, amikor közös csapatban voltunk órai munkáknál vagy csak egyszerűen láttuk egymást minden nap.
2011. márc. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem jó néha vágyni a másikra... Nem kell mindennap együtt lenni. Nekem két osztálytársam( két legjobb barátom...) jött össze. Így eltudom mondani, hogy mi zavar engem:

- Nyilvános csók. - Alfahímünk összejött az egyik nősténnyel. Alfahím padja körül szoktunk összegyűlni, egy szép kis banda. Be állnak a kör közepére csókolózni (igen, be állnak!) , szinte már felfalják egymást... Aranyosak, csak az a baj, hogy mi hányingert kapunk attól, hogy állandóan az orrunk előtt smárolnak, és nagyon nem vagyunk rá kíváncsiak. Ha meg szólunk nekik, ők vannak felháborodva.

- Nem lehet beszélgetni. - Ahogy mondtam, állandóan falják egymást. Leülök az alfahím mellé, beszélgetünk. Már is jön a nőstény, az ölébe ül, lesmárolja, vagy elhúzza a sarokba. Másik eset: alfahím és legjobb barátja ülnek a helyükön. Beszélgetnek, nagyon jól elvannak. Nőstény rohan, nehogy bárki is szóba eledjen a párjával.

- Féltékenység, viták, veszekedés. - Ugye meg van nekik is a saját magán életük külön-külön, és együtt is. Nos, mi erre se vagyunk kíváncsiák. Nem egyszer volt már rá példa, hogy felpofozták egymást, vagy a nőstény bőgve rohant el. A nőstény már féltékenységi rohamokat is rendezett, amik persze vitákat szültek. Ezt se szeretnénk végig hallgatni...


Egyenlőre ennyi, ami eszembe jutott. Eléggé zavaró tényezők... :D No, meg ha össze vesztek, akkor ugye az ember lazítani szeretne, kicsit kikapcsolódni, esetleg beszélgetni a barátaival... És ha mindennap ott vagytok, és bele kell egymás szemébe néznetek... :D

2011. márc. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Érdekes mindenki a negativ példákat irja le..

Tudjátok hogy vannak normális emberek normális kapcsolatban?;)?

2011. márc. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!