Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hosszú távon működhet 20 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú távon működhet 20 éves lány és 17 éves fiú között?

Figyelt kérdés
Koleszos vagyok, megismertem egy srácot..elsőnek csak beszélgettünk elvoltunk, aztán valami kezdett kialakulni, semmi nem történt még köztünk de vonzódom hozzá nagyon, és ő is hozzám..azt mondja szerelmes belém..én nem tudom mit érzek..de többet mintha barátok lennénk. 20 éves vagyok..ő most lett 17..nagy akadály ez a 3 év? szerintetek?
2011. febr. 27. 20:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Részemről akadály lenne, mert én olyan lány vagyok, akinél ha a fiú fiatalabb, alacsonyabb vagy vékonyabb akkor úgy érzem magam mellette, mintha a nővére vagy az anyja lennék. Lehet, hogy csak én érzek így, de én valóban ezt érzem. Ha valóban szeretitek egymást, akkor semmi akadálya, talán annyi, hogy a srác nem számít felnőttnek, te pedig igen.
2011. febr. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hát ha egy értelmi szinten vagytok és nem látszik hogy sokkal fiatalabb nálad mert azért az is tönkre vágná a kapcsolatotokat ha sokan megnéznének mert látszik a kor különbség az is véget vethet a kapcsolatnak , de amúgy hajrá
2011. febr. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Necces - 20 éves fiú és idősebb lány már más lenne, az én életemben is volt és van is hasonló példa, de így, hogy a srác még csak 17, határeset. (Bár a kedvesem így volt, sőt még extrémebb korkülönbséggel...) Mennyinek néz ki a srác? Mennyire értelmes? Mennyire vannak nála érvényben az életkori sajátosságok, éretlen megnyilvánulások? Ha ezekre pozitívakat válaszolsz, végülis megpróbálhatod. De ha csak a rajongása tetszik, amit ilyen hőfokon és ilyen,rájuk jellemző aranyos módon idősebb srácoktól nem kapsz meg (vagy nem biztos) és szerelmes nem vagy,akkor nem fog a dolog sokáig tartani,őt meg összetörheted.
2011. febr. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!